Автопрокат для маленьких мешканців Уютного Кварталу. ???? ⋆ У-Квартал

Автопрокат для маленьких мешканців Уютного Кварталу. ????

Дивуванню не було меж, коли побачили нові елегантні авто на території. А діти взагалі ошаліли від радості. ???? Ми поспішили познаймитися із новим сервісом, як і всі маленькі автолюбителі. Ділимося, що дізналися.
???? Знайомтеся, Олександр. #уютнийбізнес

???? Привіт, радий знайомству. В Уютному Кварталі ми знаходимося більше ніж рік. До недавнього часу займалися тільки водою, а згодом зрозуміли, що є попит на послуги з прокату дитячих електромобілів. ????????????

На нашу думку це те, чого не вистачало для наших дітей в Уютному. Доречі, на мою думку це самий найкращій Квартал серед усіх, що я бачив! Улюблене місце в Уютному — центральний фонтан, магічне місце, де можна надовго поринути у думки. Нажаль, відпочивати часто не вдається, більшість часу проводимо на роботі, але з таким видом з наших вікон — робота в радість.

На данний час у нас є 11 електромобілів, починаючи з маленьких і закінчується фурами.
Умови прокату прості: гарний настрій, гарні погодні умови та 20 грн за 5 хвилин.
Працюємо кожного дня, за умови гарної погоди з 14:00-20:00. ????
Найпопулярніша машинка це вантажівка білого кольору, причому однаково користується попитом серед дівчат і хлопців. ????

Уютний Квартал дуже затишний, гарний, в Кварталі дуже багато молоді з дітьми, на мою думку це найкраще місце для відпочинку та затишного життя! ????

Бажаю усім мешканцям Уютного Кварталу насамперед здоров’я, гарного настрою, а найголовніше завжди залишатися людьми при будь-яких обставинах! Кварталу бажаю не зупинятися на досягнутому! Завжди прагнути до кращого! Успіхів та процвітання! ????#щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: