Богдан Возненко. Співробітник відділу продажів більше 6 років, фанат Кварталу та активного способу життя, сьогодні розповідає свою історію. ⋆ У-Квартал

Богдан Возненко. Співробітник відділу продажів більше 6 років, фанат Кварталу та активного способу життя, сьогодні розповідає свою історію.

Уютний офіційний на зв’язку ???? Сьогодні знайомство і знайомством назвати не можна, бо здається всі знають Богдана Возненко.
Сідайте зручно, буде цікаво ????

https://youtube.com/channel/UCs40Tmub-YEFOXB_G7JgdAw

???? Привіт, дуже радий всім мешканцям, сусідам та знайомим обличчям. Мені 29 років, і 6 із них я тісно пов‘язаний з Уютним Кварталом.
Співпрацю з комплексом розпочав з 2015 року, коли тільки вводились в експлуатацію будинки 18/5 і 18/4. Пам’ятаю, як був здивований, коли у дворах не було ще асфальту, але вже функціонував фонтан та дитячий майданчик ????

У кожній роботі є своя специфіка і посада співробітника відділу продажів не виняток. Робота з людьми це завжди емоційний зв’язок, важливо вміти правильно працювати з тим чи іншим клієнтом, оскільки всі люди різні і потрібно до кожного мати свій підхід. За довгі роки стаєш для людей не просто співробітником відділу продажів, а незамінним довідником з багатьох питань, який на зв’язку 24/7.
Команда нашого офісу це дружня сім’я класних професіоналів своєї справи ????????????
Приємно спостерігати за враженнями
людей, які вперше на території Уютного Кварталу. Коли в захваті від загальної концепції, крутих зелених зон, не банальних дитячих майданчиків, кількості паркомість та охорони територіі.

Кварталів звісно будують багато, але комфортно лише у нас, це і моя думка і думка кожного, хто обирає Уютний Квартал. Тож, основна порада — звертайте увагу не тільки на стіни, а й на те, що знаходиться за їх межами: безпека, зони відпочинку, майданчики для дітей та спорту, а ще в нашому Кварталі навіть є крутий BBQ.

В Уютний завжди приємно запросити своїх друзів, взяти запашної кави та прогулятися по центральній алеї, зробити селфі біля «кота та фонтану», почути приємні відгуки щодо нашої маленької «Европи під Києвом».

Сам для життя я також обрав Уютний Квартал. Мріяв про простору квартиру в яку зможу запросити свою велику родину та друзів. І за 6 років наполегливої ​​праці таки досягнув мети.

Свій вихідний провожу максимально активно, захоплююся страйкболом, практичною стрільбою з рушниці, карп-фішингом, люблю гори та походи з наметом. А ще створив ютуб канал, путівник для інвесторів, де роблю огляди на планування і ремонти. Завдяки йому завжди маю можливість надати відео і показати як може виглядати майбутня квартира, яка ще тільки будується.
Купуючи тут житло, ви стаєте частиною великої родини. Ми досить часто збираємося з сусідами на пробіжки в лісі чи просто прогулянки ввечері з домашніми улюбленцями.

Тож знайомтеся, спілкуйтеся, відвідуйте наші затишні заходи, що постійно організовує забудовник, займайтеся спортом та насолоджуйтеся життям. Все це тільки зміцнить теплі сусідські відносини.

Насолоджуйтесь Уютним Кварталом. #щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: