Cьогодні крокуємо знайомитися із власницею туристичної агенціі ⋆ У-Квартал

Cьогодні крокуємо знайомитися із власницею туристичної агенціі

???? Привіт, сусіди! Я Аня ????
Все починалось з маленького офісу туристичної агенції в Києві до пандемії. Але карантин вніс свої корективи, і не зважаючи на те, що ми тільки як 2 місяці відкрились…ми впорались і можу сказати, карантин зробив нас сильніше і професійніше.
Наразі в мене два офіса. Один — “Поїхали з нами» в Києві, і другий, найулюбленіший і найочікуваніший, в Уютному Кварталі — «Турне».
Загалом в туризмі я більше 5-и років і безмежно люблю свою роботу. Поряд зі мною менеджерка Віка. Ми знаємо, як важко створити команду мрії, але я впевнена, що ми на правильному шляху.
В Квартал нас привели друзі. А їх інші друзі. А ми привели своїх батьків та друзів. І так всі по ланцюжку купуємо квартири ???? І ще ніхто з нас навіть на хвилинку не засумнівався.
Перші враження від Кварталу ???? в Києві такого не знайдемо, та і за Києвом також. Можливо в Європі✌️Територія як у готелі 5* в Туреччині, це я як професіонал кажу ???? Коли побачила, одразу вирішила, що мій новий офіс дуже гарно сюди впишеться.
Енергію на натхнення беру в своїх задоволених туристах. Як на мене, подорожі, одне з найголовнішого, заради чого ми живемо. Це велика справа і задоволення — робити людей трохи щасливіше ❤️
Туристичний бізнес обрала багато років тому. Мабуть, коли ще в школі вчилася. Уявляла, що це багато подорожей і дуже легко. Ні, не легко, багато подорожей не одразу, безсонні ночі, робота 24/7, але це те, що надихає! Коли займаєшься улюбленною справою, то ніякі труднощі не лякають. Наразі я відвідала близько 15 країн. Декілька разів на рік відвідую рекламні тури, де перевіряю готелі. Перш, ніж пропонувати, все тестую на собі ????
При виборі туру обирайте професійного турагента ???? А далі все зроблять за вас ????
Не бійтеся довіритися, відповісти на всі питання, розповісти про побажання. Просто розкажіть про свою ідеальну картинку відпочинку. І ви його отримаєте ????
Я думаю, в Уютному найщасливіши жителі. А щасливі подорожують ♥️Тут атмосфера спокою, затишку та щастя.
Уютний Квартал — велика родина і ми її частина. Тут найкращі будні, які можна уявити. Любима справа, гарно навкруги. Улюблене місце — кав’ярня Bookeria, не реклама, справді дуже люблю. Так смачно і затишно.
Мешканцям Кварталу бажаю ловити прекрасні моменти кожного дня, ну і звичайно, в наші часи — міцного здоров’я!
Кварталу бажаю рухатися далі в такому ж напрямку, ставати ще більше і краще!
Подорожуйте ✈️ бо подорожі — це натхнення.
ℹ️ Героїв Небесної Сотні, 16/9
поділитися новиною: