Cьогодні знайомить з Андрієм та Яною, що відкрили в Уютному «Газетну качку» ⋆ У-Квартал

Cьогодні знайомить з Андрієм та Яною, що відкрили в Уютному «Газетну качку»

Новий тиждень — нові знайомства ????

«Газетна качка»

???? Вітаємо сусідів. Ми, Андрій та Яна, більше 7 років займаємося розробкою дизайну та друком поліграфічної продукції. Одразу після переїзду нашої родини в Уютний Квартал, було ухвалено рішення, що потрібно перевозити і наш офіс, саме в цей атмосферний, креативний і справді затишний Квартал!

Для нас все це було несподіванкою! Ми довгі роки шукали і дивилися варіанти купівлі квартири, були на межі підписання договору з іншим ЖК, але з чистої випадковості побачили рекламний борд Уютного і вирішили заглянути. 

Зайшовши на територію і переглянувши варіанти квартир, ми остаточно прийняли рішення, що наше сімейне вкладення буде саме тут! Наша донечка гідна рости та розвиватися разом із Кварталом ????

Чому саме цей бізнес? Спочатку, працювала у цій сфері Яна. Завдяки своїм батькам, вона здобула професію, про яку мріяла з дитинства та успішно закінчила навчання у Львівській академії друку. За збігом життєвих обставин, ми познайомилися саме на роботі. Після переїзду з Криму 2014 року, я звернувся до Яни, щоб вона зробила дизайн проєкт з бізнесу, який я перевіз в Україну, і я закохався не тільки в дизайн ❤️ 

Назву «Газетна Качка» ми придумали разом, обираючи дуже довго і допомогла нам випадково стаття про походження фрази «Газетна Качка». Там описували історію про те, як качка з’їла своїх родичів, і ми прийняли рішення, що звернувшись до нашої компанії за дизайном та друком, ми з’їдатимемо ваших конкурентів креативністю та якістю ????

Відкриття офісу в Уютному Кварталі одне з правильних рішень прийнятих нашою компанією.

Ми нові жителі Кварталу, ще дізнаємося всі куточки ❤️, але незважаючи на це, вже з багатьма підприємцями почали працювати у сфері дизайну та поліграфії.

Для нас найбільша радість — заходи, які проводить Уютний Квартал, де можна вийти та відволіктися від буднів та роботи, де можна познайомитися з новими людьми, побачити радість нашої дитини та яскраві вогники в очах усіх наших мешканців.

Дорогі жителі, сусіди. Ми всім бажаємо щастя та радості в очах. Наш Квартал дійсно затишний, і завдяки нашій улюбленій справі, ми хочемо вкласти частинку свого «затишку», щоб ви могли без проблем, отримати швидкість виконання замовлень та якість продукції, яку отримуєте на руки. 

ℹ️ пр-т Героїв Небесної Сотні 16/1, офіс 9.

https://www.instagram.com/utka.agency/

поділитися новиною: