Дайджест новин будівництва Уютного Кварталу ⋆ У-Квартал

Дайджест новин будівництва Уютного Кварталу

Традиційний дайджест новин будівництва Уютного Кварталу.

???? Будинки 20/6, 20/7
На прибудинковій території встановлена система автоматичного поливу, укладені газони, висаджені дерева та квіти.

???? Будинки 16/4, 16/5
В термін до 1 вересня заплановано виїзд комісії по введенню в эксплуатацію будинку.

???? Будинок 20/8
Завершена кладка восьмого поверху, починаємо будувати дев’ятий.

???? Будинок 20/9
Возведення будинку завершено, встановлюємо вікна, розпочато фасадні роботи, електрику, сантехнічні та штукатурні роботи.

???? Будинок 22
Отримано сертифікат, прохання до інвесторів оформлювати право власності.

???? Будинок 24
Розпочато роботу з благоустрою прибудинкової території. Проведено збори забудовника з мешканцями, на якому прийнято рішення про початок роботи жек та охорони. На початок вересня запланований запуск ліфтів.

???? Будинок 26
Будинок побудовано, ведуться фасадні та оздоблювальні роботи, облаштовується електрика, ведуться штукатурні роботи, заливається стяжка.

???? Будинок 28
Завершується будівництво першого поверху, встановлено підйомний кран.

Окрім цього, продовжується робота з благоустрою території Кварталу:

• Запущено другий фонтан з підсвічуванням
• Відкрито друге футбольно – волейбольне поле. ⚽️ ????
• Активно ведеться установка систем поливу.
• Вкладаються зелені газони.
• Вкладається декоративний камінь.

????Для найменших мешканців Кварталу професійні художниці оформили чудовий фасад майбутнього дитячого садочку. Тут і казкові лісові друзі і дивні квіти з сонечком переплетені між собою, щоб підтримати атмосферу дитинства.

Крок за кроком Уютний перетворюється на місто мрії та підтверджує свій статус найкращого Комплексу в передмісті Києва. До зустрічі в Уютному. ????????#щастялюбитьзатишок

 

Традиційний дайджест новин будівництва Уютного Кварталу.⠀???? Будинки 20/6, 20/7На прибудинковій території встановлена система автоматичного поливу, укладені газони, висаджені дерева та квіти.⠀???? Будинки 16/4, 16/5В термін до 1 вересня заплановано виїзд комісії по введенню в эксплуатацію будинку.⠀???? Будинок 20/8Завершена кладка восьмого поверху, починаємо будувати дев’ятий.⠀???? Будинок 20/9Возведення будинку завершено, встановлюємо вікна, розпочато фасадні роботи, електрику, сантехнічні та штукатурні роботи.⠀???? Будинок 22Отримано сертифікат, прохання до інвесторів оформлювати право власності.⠀???? Будинок 24Розпочато роботу з благоустрою прибудинкової території. Проведено збори забудовника з мешканцями, на якому прийнято рішення про початок роботи жек та охорони. На початок вересня запланований запуск ліфтів.⠀???? Будинок 26Будинок побудовано, ведуться фасадні та оздоблювальні роботи, облаштовується електрика, ведуться штукатурні роботи, заливається стяжка.⠀???? Будинок 28Завершується будівництво першого поверху, встановлено підйомний кран.⠀Окрім цього, продовжується робота з благоустрою території Кварталу:⠀• Запущено другий фонтан з підсвічуванням • Відкрито друге футбольно – волейбольне поле. ⚽️ ???? • Активно ведеться установка систем поливу. • Вкладаються зелені газони. • Вкладається декоративний камінь.⠀????Для найменших мешканців Кварталу професійні художниці оформили чудовий фасад майбутнього дитячого садочку. Тут і казкові лісові друзі і дивні квіти з сонечком переплетені між собою, щоб підтримати атмосферу дитинства.⠀Крок за кроком Уютний перетворюється на місто мрії та підтверджує свій статус найкращого Комплексу в передмісті Києва. До зустрічі в Уютному. ????????#щастялюбитьзатишок

Опубліковано Уютний Квартал Четвер, 20 серпня 2020 р.

поділитися новиною: