Дайджест новин будівництва Уютного Кварталу ⋆ Уютный Квартал

Дайджест новин будівництва Уютного Кварталу

Традиційний дайджест новин будівництва Уютного Кварталу.

🏗 Будинки 20/6, 20/7
На прибудинковій території встановлена система автоматичного поливу, укладені газони, висаджені дерева та квіти.

🏗 Будинки 16/4, 16/5
В термін до 1 вересня заплановано виїзд комісії по введенню в эксплуатацію будинку.

🏗 Будинок 20/8
Завершена кладка восьмого поверху, починаємо будувати дев’ятий.

🏗 Будинок 20/9
Возведення будинку завершено, встановлюємо вікна, розпочато фасадні роботи, електрику, сантехнічні та штукатурні роботи.

🏗 Будинок 22
Отримано сертифікат, прохання до інвесторів оформлювати право власності.

🏗 Будинок 24
Розпочато роботу з благоустрою прибудинкової території. Проведено збори забудовника з мешканцями, на якому прийнято рішення про початок роботи жек та охорони. На початок вересня запланований запуск ліфтів.

🏗 Будинок 26
Будинок побудовано, ведуться фасадні та оздоблювальні роботи, облаштовується електрика, ведуться штукатурні роботи, заливається стяжка.

🏗 Будинок 28
Завершується будівництво першого поверху, встановлено підйомний кран.

Окрім цього, продовжується робота з благоустрою території Кварталу:

• Запущено другий фонтан з підсвічуванням
• Відкрито друге футбольно — волейбольне поле. ⚽️ 🏐
• Активно ведеться установка систем поливу.
• Вкладаються зелені газони.
• Вкладається декоративний камінь.

👫Для найменших мешканців Кварталу професійні художниці оформили чудовий фасад майбутнього дитячого садочку. Тут і казкові лісові друзі і дивні квіти з сонечком переплетені між собою, щоб підтримати атмосферу дитинства.

Крок за кроком Уютний перетворюється на місто мрії та підтверджує свій статус найкращого Комплексу в передмісті Києва. До зустрічі в Уютному. 🥇🥇#щастялюбитьзатишок

 

Традиційний дайджест новин будівництва Уютного Кварталу.⠀🏗 Будинки 20/6, 20/7На прибудинковій території встановлена система автоматичного поливу, укладені газони, висаджені дерева та квіти.⠀🏗 Будинки 16/4, 16/5В термін до 1 вересня заплановано виїзд комісії по введенню в эксплуатацію будинку.⠀🏗 Будинок 20/8Завершена кладка восьмого поверху, починаємо будувати дев’ятий.⠀🏗 Будинок 20/9Возведення будинку завершено, встановлюємо вікна, розпочато фасадні роботи, електрику, сантехнічні та штукатурні роботи.⠀🏗 Будинок 22Отримано сертифікат, прохання до інвесторів оформлювати право власності.⠀🏗 Будинок 24Розпочато роботу з благоустрою прибудинкової території. Проведено збори забудовника з мешканцями, на якому прийнято рішення про початок роботи жек та охорони. На початок вересня запланований запуск ліфтів.⠀🏗 Будинок 26Будинок побудовано, ведуться фасадні та оздоблювальні роботи, облаштовується електрика, ведуться штукатурні роботи, заливається стяжка.⠀🏗 Будинок 28Завершується будівництво першого поверху, встановлено підйомний кран.⠀Окрім цього, продовжується робота з благоустрою території Кварталу:⠀• Запущено другий фонтан з підсвічуванням • Відкрито друге футбольно — волейбольне поле. ⚽️ 🏐 • Активно ведеться установка систем поливу. • Вкладаються зелені газони. • Вкладається декоративний камінь.⠀👫Для найменших мешканців Кварталу професійні художниці оформили чудовий фасад майбутнього дитячого садочку. Тут і казкові лісові друзі і дивні квіти з сонечком переплетені між собою, щоб підтримати атмосферу дитинства.⠀Крок за кроком Уютний перетворюється на місто мрії та підтверджує свій статус найкращого Комплексу в передмісті Києва. До зустрічі в Уютному. 🥇🥇#щастялюбитьзатишок

Опубліковано Уютний Квартал Четвер, 20 серпня 2020 р.

поделиться новостью: