Дайджест будівництва #будуємозатишок ⋆ Уютный Квартал

Дайджест будівництва #будуємозатишок


🏗 Будинок 20/8-20/9. Змонтовано і налагоджено ліфти. Продовжується процедура оформлення документів на право власності на квартири.

🏗 Будинок 26. Запускаємо систему автополиву та укладаємо зелений газон. Продовжується процедура оформлення документів на право власності на квартири.

З інвесторами будинків 20/8, 20/9 і 26 проведено загальні збори з забудовником, ЖЕК розпочинає роботу з обслуговування цих будинків. Ведуться монтажні роботи для відеонагляду.

🏗 Будинок 28. 1 секція • продовжуються роботи з облаштування покрівлі. Ведуться оздоблювальні роботи, стяжка та штукатурка, монтаж електрики та сантехніки.
2 секція • завершується будівництво останнього поверху. Ведуться оздоблювальні роботи, стяжка та штукатурка, монтаж електрики та сантехніки.

🏗 Будинок 20/10. Закінчується будівництво п’ятого поверху. На нових секціях ведуться роботи по облаштуванню цокольного поверху.
Кожного дня продовжується озеленення Кварталу та облаштовуються нові місця для відпочинку та дозвілля. 🌳🌲 Незабаром знову виставимо шезлонги для відпочинку, а для молодших друзів 🐩🐈 буде облаштовано майданчик для вигулу. 👌

Гучно, весело та святково ми разом відкрили канатний парк для наших дітей. Розпочали новий сезон Вечорниць, запустили безкоштовні заняття з фітнесу та майстер-класи з малювання для дітей. Ми не зупиняємося, будуємо найкращий Квартал для життя. 🥇🥇🥇 #щастялюбитьзатишок

поделиться новостью:
Будуємо The Hills
Котеджне містечко в заповідній зоні передмістя Києва