Дайджест будівництва #будуємозатишок ⋆ У-Квартал

Дайджест будівництва #будуємозатишок


???? Будинок 20/8-20/9. Змонтовано і налагоджено ліфти. Продовжується процедура оформлення документів на право власності на квартири.

???? Будинок 26. Запускаємо систему автополиву та укладаємо зелений газон. Продовжується процедура оформлення документів на право власності на квартири.

З інвесторами будинків 20/8, 20/9 і 26 проведено загальні збори з забудовником, ЖЕК розпочинає роботу з обслуговування цих будинків. Ведуться монтажні роботи для відеонагляду.

???? Будинок 28. 1 секція • продовжуються роботи з облаштування покрівлі. Ведуться оздоблювальні роботи, стяжка та штукатурка, монтаж електрики та сантехніки.
2 секція • завершується будівництво останнього поверху. Ведуться оздоблювальні роботи, стяжка та штукатурка, монтаж електрики та сантехніки.

???? Будинок 20/10. Закінчується будівництво п’ятого поверху. На нових секціях ведуться роботи по облаштуванню цокольного поверху.
Кожного дня продовжується озеленення Кварталу та облаштовуються нові місця для відпочинку та дозвілля. ???????? Незабаром знову виставимо шезлонги для відпочинку, а для молодших друзів ???????? буде облаштовано майданчик для вигулу. ????

Гучно, весело та святково ми разом відкрили канатний парк для наших дітей. Розпочали новий сезон Вечорниць, запустили безкоштовні заняття з фітнесу та майстер-класи з малювання для дітей. Ми не зупиняємося, будуємо найкращий Квартал для життя. ???????????? #щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: