Дайджест будівництва за листопад ???? ⋆ У-Квартал

Дайджест будівництва за листопад ????

???? Дайджест будівництва — улюблена рубрика про улюблений Уютний Квартал. Кожного місяця він стає все більше, щасливі сім’ї заселяють свої нові оселі, а двори наповнюються сміхом та теплою сімейною атмосферою. А тепер новини ⬇️

???? Будинок 20/8. Завершено виконання сантехнічного обладнання. Будинок підключено до водопостачання та каналізації. Встановлено всі вікна, завершуються оздоблювальні роботи. Завершена електрика та введено центральний кабель для живлення будинку від ТП.
Виконана цементна штукатурка місць загального користування. На фінальній стадії роботи по гіпсовій штукатурці. Розпочато роботи по облаштуванню стяжки та газовій обводці.
???? 19 грудня, в День Святого Миколая, запрошуємо інвесторів для отримання ключів.

???? Будинок 20/9. Фасадні роботи завершено. Заведено та підключено електрику, воду та каналізацію. Продовжуються роботи з обводки газом, які планують закінчити до Нового року.

???? Будинок 24. Виконані роботи по асфальтуванню прилеглої території. Встановлено клумби та висаджено дерева. Облаштовано газон та систему поливу.

???? Будинок 26. Укладено асфальт на прилеглій території, розпочалися роботи по облаштуванню системи поливу та висаджуванню дерев.

???? Будинок 28 1 секція. Збудовано 6 поверхів та ведуться роботи по виконанню армопоясу.
2 секція – на 3-му поверсі, влаштовано армопояс та почалася кладка 4-го поверху.

???? Будинок 20/10 Завершено будівництво цокольного поверху, розпочато облаштування монолітного перекриття.

І, як завжди, приємні сюрпризи. #уютнийспортивний Продовжується зведення та облаштування третього❗️футбольно-волейбольного поля ⚽️???? ???? та розпочато влаштування майданчику для настольного тенісу. ???? Територія Кварталу збільшилась, кордони розширено, адже будівельний забор прибрано. ????

Мабуть всі помітили музичний супровід, що лунає з наших співучих ліхтарів, незабаром обов’язково розповімо про цей проект, а поки продовжуємо налаштування найсучаснішої апаратури задля комфорту.

Мріючи про житло, кожен з нас зробив свій вибір, але зустрілися ми всі тут, в Уютному Кварталі. #щастялюбитьзатишок

 

поділитися новиною: