Дайджест будівництва за січень ???? ⋆ У-Квартал

Дайджест будівництва за січень ????

???? Будинок 20/8. Введено в експлуатацію. Продовжується встановлення котлів та радіаторів. Просимо інвесторів терміново подати заявки на їх встановлення. Пуск в роботу буде при стабільній плюсовій температурі. Монтаж ліфтів в процесі, запуск запланований на квітень. 

???? Будинок 20/9. Введено в експлуатацію. Продовжується запуск опалення. Облаштовується озеленення території великими деревами, які висаджують саме взимку. Запуск ліфтів заплановано на квітень.

???? Будинок 26. Введено в експлуатацію. Продовжується встановлення котлів та радіаторів. Запуск ліфтів заплановано на квітень.

???? Будинок 28. 1 секція • 26 січня будівельники повернулися на будівництво. Збудовали 8-й поверх і зробили паузу через дуже низьку температуру. Для відновлення будівництва очікуємо необхідних погодних умов. Матеріали завезено.

2 секція – завершується будівництво 6-го поверху. Розпочато монтаж армопоясу. Чекаємо на кращу погоду.

???? Будинок 20/10. Продовжуються роботи з облаштування першого поверху.

????Усі разом очікуємо на пробудження весни, щебетання пташок, яскраве сонце та посиденьки в затишних дворах Уютного. Розпочнемо наші традиційні гуляння з Масниці, що відбудеться 13 березня. Проведемо зиму, спалимо опудало, скуштуємо неймовірного плову. 

???? Повний анонс незабаром оголосимо, слідкуйте за офіційними каналами Кварталу. 

#щастялюбитьзатишок #будуємозатишок

поділитися новиною: