Дайджест будівництва Квітень-Травень 2024 - У-Квартал ⋆ У-Квартал

Дайджест будівництва Квітень-Травень 2024 – У-Квартал

Вітаємо мешканців та інвесторів У-Кварталу. Інформуємо, що будівництво в 2024 році триває, впевнено рухаємось до запланованих робіт і заходів. Із вдячністю до наших будівельників, як і кожен рік, до 15 травня у них канікули, щоб вони провели час із рідними та близькими. Тим часом У-Квартал розквітнув, тож бажаємо всім у тиші та насолоді провести святкові дні.

Дайджест будівництва ⬇️
????️ Будинок 14.1 — на початок квітня виходили на другий поверх, зараз вже повністю збудовано три.
????️ 14.2 — у минулому дайджесті звітували, що розпочали 4й поверх, зараз збудовано повністю пʼять.
????️ 14.3 — активно продовжуємо роботи по фасадам. Роботи по електриці та сантехніці практично завершені.
Ведуться роботи по гіпсовій штукатурці квартир та місць загального користування. Продовжується стяжка підлоги.
????️ 14.4 — активно завершуємо усі роботи в будинку. По ліфтам – проводиться регулювання дверей та укладання плитки в холах. Далі за планом зборка кабін ліфту.
Завершено оздоблення місць загального користування, розпочали благоустрій прилеглої території. Якнайшвидше намагаємось дати доступ мешканцям до будинку. В будинок і квартири запущено газ.

????️ Внутрішній двір 20/10 — плануємо у червні презентувати новий двір. Розпочали встановлення майданчиків з шахами та шашками, а також підготовлювати покриття під тенісні столи і засипаємо землю в наші майбутні клумби. Доробили аварійний вихід з паркінгу.

Також прийнято рішення замість бадмінтону зробити великий батутний майданчик для наших дітей. Плюс одна неймовірна дитяча локація в оточенні місць для відпочинку всією родиною.

Паркінг — узгодили останні проєктні рішення і в травні місяці розпочинаємо оздоблювальні роботи. Штукатурка стін, окраска колон, організація підлоги та електрики. Запущено паркінг буде орієнтовно в липні ✔️

Запрошуємо всіх познайомитися з нашим комплексом, допоможемо визначитися із потрібною площею квартири або із зручним розташуванням паркомісця для вашого авто.

ℹ️ Відділ продажів працює за адресою:
с. Софіївська Борщагівка, пр-т Героїв Небесної Сотні, 18 (зупинка парасолька)

Телефонуйте нам за номерами:
???? + 38 (098) 999 99 79
???? + 38 (044) 222-73-17
або напишіть в приватні повідомлення ????

Дякуємо всім за довіру до нашого комплексу. Все буде Україна. Все буде У-Квартал.

поділитися новиною: