Дайджест будівництва. Січень-Лютий ⋆ У-Квартал

Дайджест будівництва. Січень-Лютий

У-Квартал будується! Навіть взимку, попри канікули будівельників, ми продовжили благоустрій нашого нового двору ????Не дивлячись на те, що його здача дуже скоро, ми ще не розповіли про всі цікавинки цього двору, трошки тримаємо інтригу до останнього????

Продовжуємо ремонт у новому спортивному просторі і будуємо велику wellness зону, а вже за місяць відкриємо наші улюблені фонтани ????

Дайджест будівництва за січень і лютий ⬇️

????️14.1 ▪️будуємо перший поверх
????️14.2 ▪️вийшли на будівництво третього поверху
????️14.3 ▪️продовжуємо фасадні роботи. Встановили всі вікна. Облаштували дах. Продовжуємо електричні та сантехнічні роботи. Через деякий час, як ще потеплішає, до роботи встануть штукатури.
????️14.4 ▪️розпочато процедуру видачі ключів. За ці зимові місяці, зробили повний монтаж комунікацій: підключили воду, газ, каналізацію, завели електрику в будинок і поквартирно. Продовжимо по теплій погоді облаштування місць загального користування. Прямо зараз монтуємо ліфти.
????️20.10 ▪️на даху паркінгу продовжуємо облаштування внутрішнього двору і підготовчих робіт до озеленення. Пустили газ в секціях 3 та 5, пустили воду, в квартирах студіях всім встановлено кондиціонерні решітки, а також провели поквартирно всі траси під них.

Зовсім скоро новий теплий сезон, ми підготували за зиму всі дерева та рослини до нього, проте просимо дбайливо ставитися і берегти наші зелені сквери.

Дякуємо всім нашим мешканцям за довіру, а всіх, хто в пошуках житла чи паркомісця запрошуємо до нас у відділ продажів, всім запропонуємо вдалий варіант планувань в нашому У-Кварталі.

Дякуємо кожній захисниці і захиснику України, завдяки яким зустрічаємо цю весну і продовжуємо будувати.
Все буде Україна. Все буде У-Квартал.

поділитися новиною: