Дайджест будівництва. Травень 2023 ⋆ У-Квартал

Дайджест будівництва. Травень 2023

Новини в етері У-Кварталу і це наш новий, травневий будівельний дайджест. Встигли багато ✔️

Розпочали будівництво нового будинку, 14/2 — на разі тут пропонуємо ще 22 квартир за спеціальною ціною 29 999 грн. Дізнатися більше можна написав нам в приватні повідомлення чи набравши відділ продажів +380 (98) 999 99 79.

Будівництво У-Кварталу сьогодні це ⬇️

????️ 14/3 ▫️закінчили будівництво першого поверху. Вийшли на будівництво другого.
????️14/4 ▫️вийшли на будівництво восьмого поверху.
????️ 20/10 ▫️1 секція. Запущено ліфт в роботу.
????️ 20/10 ▫️2 секція. Продовжуються фасадні роботи. Виконані штукарні роботи, оздоблено щитові в квартирах. Розпочато роботи по стяжці та оздобленню місць загального користуваня.
????️20/10 ▫️3 секція. Засклили будинок повністю. Продовжуються фасадні роботи. Завершено розводку електрики і сантехніки всього будинку. Розпочато роботу по гіпсовій штукатурці квартир. Ведеться робота по оздобленню місць загального користування.
????️ 20/10 ▫️ 4 секція. Продовжуються фасадні роботи.
????️ 20/10 ▫️5 секція. Будинок повністю збудовано. Розпочали встановлення вікон.
????️ 20/10 ▫️6 секція. Закінчено роботи по розведенню електрики і сантехніки в квартирах. А також повністю виконано гіпсову штукатурку.
????️ Будинок 16/28 ▫️Закінчена робота по монтажу поливу та донасадженню листових дерев та кущів. Триває процес укладання газону.

Всі фонтани запущено, оновлений дитячий будиночок на першому фонтані, встановлено водну рамку на алеї поблизу великого фонтану і встановлено величезний прапор нашої рідної України ????????.

Ми віримо в Україну і те, що все робимо правильно. Не зупиняємось, щодня попри все — кожен на своєму місці, від забудовника до будівельників.

Все буде Україна, все буде У-Квартал.

поділитися новиною: