Дайджест будівництва, вересень 2023 ⋆ У-Квартал

Дайджест будівництва, вересень 2023


Найголовніша новина на сьогодні це те, що ми готові видавати 650 ключів із 1100 запланованих на цей рік ✌️ Це все стало можливим завдяки ЗСУ і вашій довірі, тому ми не перестаємо дякувати ????

⚡️Всіх чекаємо на благодійному ярмарку і дні відкритих дверей 14 жовтня, вже в цю суботу в У-Кварталі⚡️

Традиційний дайджест будівництва ????️

▫️Будинок 14/1 — вирито котлован, залито підготовку і розпочалися роботи по цоколю.
▫️Будинок 14/2 — закінчуються роботи по цоколю та гідроізоляції.
▫️Будинок 14/3 — будується останній поверх. Розпочато оздоблювальні роботи, йде скління будинку. Проводяться роботи по сантехніці та електриці.
▫️Будинок 14/4 — активно ведуться фасадні роботи. Закінчуємо електрику, сантехніку та штукатурні роботи.
Видача ключів запланована на Новий рік.
▫️Будинок 20/10, всі секції. Завершено майже усе, залишились лише деякі оздоблювальні роботи. Вже висаджуються красиві сосни, доробляються вхідні групи, вʼїзди та заїзди.
Ця велика секція готова до видачі ключів вже з 14 жовтня.

У внутрішньому дворі 20/10 ми робимо для вас дуже красивий парк. На разі закінчено складну технічну підготовку – облаштування даху паркінгу. Вже зараз переходимо до організації газонів та посадки дерев на цій новій локації.

Паркінг — продовжуємо роботу в нашому критому паркінгу. Нагадуємо, ще залишились паркомісця, так що всіх чекаємо в нашому відділі продажу.

Відділ продажів працює до 20:00 в будні дні і до 18:00 в неділю, тому ми чекаємо вас без перерв і вихідних. Все буде Україна. Все буде У-Квартал. #щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: