Дайджест будівництва за серпень ⋆ У-Квартал

Дайджест будівництва за серпень

Вся команда У-Кварталу лишається на зв’язку і продовжує будівництво нашого містечка ????За серпень ми продали 53 квартири, вдячні за вашу довіру і запевняємо, що далі продовжимо втілювати найсміливіші ідеї ????

Традиційний дайджест будівництва

▫️Будинок 14/2 — проводяться роботи по монтажу цоколя.
▫️Будинок 14/3 — закінчуємо восьмий поверх
▫️Будинок 14/4 – повним ходом йдуть роботи, які дозволять нам видать ключі під новий рік. Будинок повністю збудований, розпочались роботи по облаштуванню даху, довставляємо вікна, розпочались роботи по електриці, сантехніці, штукатурці та стяжці. Розпочались фасадні роботи.
▫️Будинок 20/10, 2 секція. Вставлені вхідні двері в квартири, закінчено оздоблення місць загального користування, закінчуємо фасади і вхідні групи в підʼїзди.
▫️Будинок 20/10, 3 секція. Закінчені практично всі роботи, залишились маленькі штрихи по фасаду і будинок вже може зустрічати своїх мешканців 14.10 для початку ремонтів.
▫️Будинок 20/10, 4 секція. Також чекає на своїх власників 14.10
▫️Будинок 20/10, 5 секція. Закінчуємо фасадні роботи, закінчили всі оздоблювальні роботи, розпочали оздоблення місць загального користування.
▫️ Будинок 20/10, 6 секція. Також закінчені всі роботи за виключенням деяких штрихів по фасаду і будинок 14 жовтня також буде приймати своїх мешканців.
▫️16/28 – У 2021 році були прийняті 2 закони, що стосуються будівництва. Ці закони передабачають зміни в документооберті, а саме – забудовник повинен всі документи вантажити в Дію. Враховуючи, що на момент внесення змін у законодавство будівництво 16/28 ще не було завершено, на етапі повного завершення будівнитцва, забудовнику було сказано заново подати усі документи та проєкт будинку за новими правилами.

Проєкт було повністю перероблено відповідно до нових правил і вже за 10 днів – ми завантажуємо його у Дію, для отримання зауважень, правок і подальшого погодження з експертизою. Після успішного затвердження експертизою проєкту – буде отримано дозвіл на введення в експлуатацію і запущена процедура отримання майнових прав власниками квартир.

Окремим дописом анонсуємо видачу ????️ 14 жовтня для будинку 20/10, слідкуйте за новинами ✌️
Окрім будівництва і облаштування території продовжуємо будувати новий парк з тенісним майданчиком і для ігор з бадмінтону і шахи. Замовили дуже багато ексклюзивної зелені для нашого парку Колізей????

Продовжуємо будувати басейни, технічні приміщення, роздягальні і паркінг для авто.

Нагадуємо, що відділ продажів відтепер працює до 20:00 в будні дні і до 18:00 в неділю, тому ми чекаємо вас без перерв і вихідних.

Як завжди дякуємо нашим ЗСУ, за можливість будувати та працювати. Все буде Україна, все буде У-Квартал #дімцеук #щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: