Для щастя нам не вистачало саме суші ???? ⋆ У-Квартал

Для щастя нам не вистачало саме суші ????

Пройти повз цього відкриття ми не змогли, бо судячи з відгуків багатьох, для щастя нам не вистачало саме суші. ???? ????

Добре, погодилися ми, та вирушили познайомитися із Степаном, власником нового закладу TrueSushiBar, що нещодавно відкрився в Уютному.

ℹ️ Степан, 29 років, професійний кухар, працював в ресторанах та на лайнерах з 14 років.
❓Як ви опинилися саме в Уютному.
– Шукав приміщення по всій Софіївський Борщагівці, згодом тут запропонували приміщенні в оренду, з яким не склалося. Але побачивши тоді Квартал, одразу зрозумів – TrueSushiBar буде саме тут. ???? Дуже гарний Квартал. Це приміщення, в якому ми зараз, я зняв як тільки вперше побачив. Тоді мені зазначали лише про майбутнє відкриття фонтану. Пішохідної зони, звісно, також не було. Я навіть не міг уявити, що опинюсь в центрі Кварталу.

❓ Це ваш перший власний заклад.
– Так, перший. До карантину я звісно мріяв про свій бізнес, але постійна робота та стабільна оплата зупиняли. Можна сказати, що я став підприємцем завдяки карантину та втраченій роботі. ????

❓ Чому саме суші.
– Тому, що вони майже ніколи нікому не набридають, їх можна їсти кожного дня. Вони корисніше за піцу, наприклад, а для мене це важливо. ???? Я вирішив робити справжні правильні японські суші з дотриманням технології приготування, так як це повинно бути.

❓ Ви не впоралися в день відкриття з замовленнями та навантаженнями, розкажіть про ваше відкриття.
– Так, ми точно не розраховували на таку чергу. ???? Замовлених продуктів і інгредієнтів вистачило лише на перші 3 години, а це 15 кг рису та 8 кг лосося. Встав сам за ножа і до самого вечора видавали замовлення. Я сам працюю майже кожного дня, щоб контролювати всі процеси.

❓ Малюнки на пакетах, в яких видаються деякі замовлення, чия це ідея?
– Це все моя дружина Дар’я, вона тату майстер і її рука прикладена тут усюди, ось наприклад, малюнок на стіні, це теж її рук справа. Коли є час, вона малює на пакетах, радий що ви це помітили. ????

❓Які плани на найближче майбутнє.
– Завдяки фідбекові від мешканців та розумінню багатьох процесів вже реорганізуємо планування, розширюємо штат, допрацьовуємо меню. Плануємо доставку в сусідні комплекси, майстер класи для дітей. Планів багато.

❓ Побажайте щось сусідам
– Бажаю Кварталу розвитку, а мешканцям не сваритися та жити дружньою родиною.

До останніх слів Степана залишається лише додати побажання гарних вихідних всім мешканцям Кварталу. ????

А з вами були #уютнісусіди #уютнийбізнес і звісно #щастялюбитьзатишок. ❣️

поділитися новиною: