Днями ми завітали до нового ресторану «Територія Доброго Шефа", куштували морські смаколики, познаймилися із власниками, Діаною та Владиславом та їх командою. ⋆ У-Квартал

Днями ми завітали до нового ресторану «Територія Доброго Шефа”, куштували морські смаколики, познаймилися із власниками, Діаною та Владиславом та їх командою.

Розпочинаємо тиждень цікавим знайомством ???? #уютнийбізнес

???? Друзі, привіт, мене звати Діана. Я дуже енергійна людина, ніколи не сиджу на місці, тому що коли пізнаєш щось нове, то тільки так розвиваєшся. Так і трапилась цього разу ???? 

Ми з другом Владиславом вирішили відкрити місце, яке хотіли самі мешканці Уютного Кварталу, просто запитували у людей, що вам не вистачає із закладів. У відповідь чули, що закладу з морепродуктами. Це і стало підгрунттям для відкриття нашого закладу Добрий Шеф Нам було досить не легко це зробити, але нас надихали та підбадьорювали мешканці Уютного, що надихало не зупинятися. 

???? Так, згоден з Діаною. Привіт, я Влад і нам з Діаною по 19 років. Насправді ми досить давно шукаємо себе та сферу, в якій будемо реалізовувати свої ідеї, розвиватися, черпати енергію та сили. 

З першого разу, як ми потрапили в Квартал, були дуже вражені, Уютний відразу припав до душі та подарував атмосферу, яка затримує подих.

Надихаємося нашими гостями, відгуками, особливо коли кажуть, що смачно, але завелика порція ???? Запрошуємо особисто переконатися та скуштувати страв із великого меню, де кожна позиція ретельно відпрацьована ????

Більшість часу ми особисто проводимо на “Території Доброго Шефа”, а коли є вільна хвилинка то підіймаємося на терасу, милуємося довкіллям та морським бризом, який доходить до нас з фонтану.

Ми бажаємо вам більше вільного часу, знайти для себе місце, де ви будете відпочивати, проводити свята, відчувати себе як вдома. Сподіваємося, що саме таку атмосферу та затишок ви відчуваєте у нашому закладі. 

ℹ️пр-т Героїв Небесноеї Сотні 16/4

#щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: