Ексклюзивний репортаж з гори Кіліманджаро від головного енергетика Уютного Кварталу ⋆ У-Квартал

Ексклюзивний репортаж з гори Кіліманджаро від головного енергетика Уютного Кварталу


Уютний на висоті!

Ексклюзивний репортаж з гори Кіліманджаро, що входить до десятки найкрасивіших гір світу і в трійку найкрасивіших стратовулканів ???? Дах Африки та найвища автономна гора світу, що височіє на 5,875 метрів над рівнем моря була підкорена мешканцем Уютного Кварталу! Спішимо знайомити і вітати ????

Доценко Сергій Олегович, головний енергетик Уютного Кварталу — незмінний з перших днів співробітник, що пам‘ятає будівництво з перших цеглин. Саме Сергій Олегович відповідає за розведення і підключення електроенергії по квартирам та комплексу.

???? Привіт друзі, дякую за привітання. Навіть не можу описати свої почуття, бо це справді неймовірно. Я закоханий в гори та це сходження ще одне підтвердження тому, що до мрій треба йти наполегливо. До сходження готувався загалом рік. Це 4 тренування на тиждень.

Перші враження це гордість, що зміг. Що подолав цей шлях та не здався, тому ці 5 днів сходження запам‘ятаю на все життя. Хоча не менш був здивованим і Сафарі, де потім провів два дні із командою з 21 людей. А ось керував нашою командою Сіпавін Валентин Вікторович – легендарний український альпініст та льодолаз, 4-х кратний сходник на Еверест. Ті хто розуміє, знають, що він легенда.

Наразі продовжую тренування та вже у січні по планах підкорити Аконкагуа, найвищий пік Америки (висота — 6962 м).

А ще, не можу не розповісти, але виявилося, що легендарна кава, зерна якої збирають біля підніжжя Кіліманджаро, що так хвалять у всьому світові, ну зовсім не смачна ???? Загалом, кави в моєму раціоні немає, але тут не міг не спробувати, якщо вже є нагода. Наша кава на Кварталі у кав’ярнях набагато смачніша ????

В Уютному я з перших днів, точніше ще до нього фактично, адже причастний до його будівництва. Із забудовником познайомився на спільному святі і з того часу дивуюсь, як швидко на очах збудовується найкращий комплекс передмістя Києва. Мешкаю тут з родиною, дружиною та двома дітками і з задоволенням проводжу рідкі вихідні в нашому комплексі.

Бажаю мешканцям досягати мрій, ніколи не зупинятися та вірити в себе.
#щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: