Інфраструктара Уютного Кварталу міцніє з кожним новим місяцем ⋆ У-Квартал

Інфраструктара Уютного Кварталу міцніє з кожним новим місяцем

Для комфортного, повноцінного життя в Кварталі працюють продуктові магазини, студії, салони краси, ресторани, садочки, ательє та інше.

І ось, нарешті, перший магазин спортивних товарів.

Сьогодні знайомимо із активним та позитивним мешканцем Уютного, Анатолієм Сергійовичем, засновником SportRoom, закоханим чоловіком та чудовим батьком маленького синочка.

ℹ️ Анатолій Сергійович, 30 років. Digital маркетолог. Мешкає в Кварталі четвертий рік.

❓Розкажіть свою історію, як ви опинилися в Уютному.
— О, і зразу цікаве питання. Чотири роки тому, обираючи житло, я дивився квартиру у сусідньому ЖК. Але, побачивши вдалині блискучий будинок, вирішив пройтися та подивитися. Тоді не було майже нічого, самий ґрунт та декілька будинків на горизонті.
Чесно, просто закохався з першого погляду та повірив, що буде саме так, як побачив у презентації проекту.
Пам’ятаю, що подивився декілька варіантів квартир, але опинившись на четвертому поверсі свого будинку, одразу все зрозумів. Ще жодного разу не пошкодував про свій вибір.

❓Пам’ятаєте, що було на території чотири роки тому?
— Ліпше сказати, чого не було. ???? Бо не було майже нічого, але я не помічав цього. Перед вікном був кран та майже рідна крановщиця, що тримала всіх у напрузі, золота жінка! ????
Потім якось швидко все стало змінюватися на очах, з’явилася дитяча площадка, асфальт, озеленення. Картинка, що колись побачив, ставала реальністю. Уютний — це маленька Европа, обожнюю наш квартал.
Доречі, і досі, всі наші друзі приїздять у гості та дивуються, а я пишаюся, розповідаючи про Квартал.
А ще, ну дуже дивно, але тільки тут, вдома, я висипаюся. Тут завжди спокійно і тихо. Де б не був і подорожував, доме сплю найкраще. Сам дивуюся. ????

❓ Дуже цікаво і натхненно, дякую. Вашому синочку 2 роки, тож він народився вже в Уютному, мабуть він і стимулював бажання відкрити магазин спортивних товарів.
— Так, точно, корінний мешканець Уютного. ???? І, справді, коли із дружиною зіткнулися із складним вибором самокату та велосипеду для малого, зрозумів, що нам з сусідами не вистачає такого магазину.

❓ Вітаємо вас із відкриттям SportRoom.shop , розкажіть що його відрізняє від інших схожих магазинів.
— Я, власноруч, обрав тільки такі бренди, що зарекомендували себе у якості. Пропоную тільки такі товари, за які не соромно буде перед сусідами.
Сьогодні це шоурум та величезний онлайн каталог, товари з якого ми доставляємо в Квартал за один день.
Для мешканців створили унікальну пропозицію, всім іменинникам святково пакуємо всі дарунки, щоб створити дітям справжні свято. Доречі, це безкоштовно.

❓ А ви займаєтеся спортом.
— Буду відвертим, останнім часом рідше, бо був дуже зайнятий ремонтом та відкриттям магазину. До цього звісно, постійно тренувався і надалі планую. А ще мрію, коли в Уютному з’явиться великий та функціональний спортивний зал. Впевнений, це буде самий крутий зал, бо у нас тут все таке.

❓ Побажайте щось сусідам та Кварталу, будь-ласка.
— Кварталу бажаю лишатися таким саме спортивним. У нас дуже круті спортивні майданчики, у наших дітей є все, щоб займатися спортом і менше сидіти у гаджетах. Дуже поважаю та підтримую це, своєму сину також прищеплюю любов до спорту.
Сусідам бажаю гарного настрою і менше негативу. Давайте жити дружно та у злагоді. Більше позитиву та пам’ятайте, мрії збуваються. Ось я, гарний приклад тому.
Займайтеся спортом та кохайте.

https://www.facebook.com/sportroom.shop

поділитися новиною: