Юлія, засновниця Сімейної кав‘ярні - про втілення дитячіх мрій ⋆ У-Квартал

Юлія, засновниця Сімейної кав‘ярні – про втілення дитячіх мрій

Починаємо щасливий понеділок разом? ????#щастялюбитьзатишок

Сьогодні знайомимося із дівчиною, яку ймовірно знають всі мешканці, а сама вона про Квартал все, бо як і всі менеджери відділу продажів Уютного, працює майже з перших днів.

Юлія, менеджерка відділу продажів, мешканка Уютного Кварталу та засновниця Сімейної кав‘ярні.

https://www.instagram.com/sim_kava

???? Привіт! ???? Так, ви праві, в Уютному я працюю 5 років, а загалом у сфері нерухомості вже більше 10 років. Дуже люблю свою роботу, бо кожного дня я маю змогу пропонувати сім’ям найвищий рівень життя. І це не про поліпшення квартирних умов, насамперед це про створення родин, народження дітей та загальний розвиток. Дуже радію спостерігати за нашими сім‘ями в Кварталі, як ростуть дітлахи, як ми разом гуляємо, створюєму нову реальність, змінюємо життя завдяки Уютному Кварталу. Завжди говорю, що Уютний це швидкісний потяг і в нього потрібно встигнути сісти, щоб потім мати змогу рухатися вперед. ☺️

От і я вирішила не тільки говорити і мріяти, а діяти. Так і народилася Сімейна кав‘ярня.

Чому Сімейна кав’ярня? Тому що це моя мрія. Ще в школі, дивлячись фільми, мріяла, що в мене буде своя кав’ярня. Що буде таке місце, де можна випити кави або чаю, з’їсти свіжевипечену булочку або тістечко. Завдяки підтримці сім’ї, колег і нашого забудовника в Уютному кварталі мрія стала реальністю.

З назвою взагалі не було питань, бо всі ми, мешканці Уютного — велика родина. І нічого більше говорити не потрібно, назва говорить сама за себе.

Ми реалізували великий проєкт, бо це більше, ніж просто кав‘ярня. Інтерактивна стіна, ігрова зона, місця для комфортної роботи у тиші, дитячі дні народження, все для того, щоб комфортно було і діткам, і батькам. Ми були дещо здивовані, але потім зрозуміли закономірність, адже найпопулярніша послуга наразі — 30 хвилин у дитячій кімнаті, поки мама чи тато кавує. ☕️ Такі потрібні іноді 30 хвилин тиші — це до нас.

Попереду ще багато ідей, які будемо реалізовувати поступово, але обіцяємо, що наш дитячий простір та ароматна кава закохає в себе. Я вам дуже вдячна за ваші теплі слова і підтримку. Сімейна кавярня чекає кожного з вас кожного дня з 6:30 і до 21:00. #уютнийбізнес

поділитися новиною: