Любимо понеділки за рубрику #уютнийбізнес ???? Знаємо, ви також, тому вітайте власників нового закладу ⋆ У-Квартал

Любимо понеділки за рубрику #уютнийбізнес ???? Знаємо, ви також, тому вітайте власників нового закладу

???? Привіт????! Ми, Олена і Діма, нещодавно відкрили нову кав‘ярню BLACK WATER ☕️ на центральній алеї біля нового фонтану.

black.water.coffee.

Вперше ми приїхали у Квартал з другом, у його мами тут дитячий садочок «Хмарочос», тож були тут за компанію. Нас це місце здивувало: здалося, що ми гуляємо по території затишного готельного комплексу десь біля моря ????

Враження запало в голову, і коли ми нарешті виносили ідею власної справи, думки привели нас сюди.
Ті, хто вже встиг відвідати нашу кав‘ярню, мабуть, помітили нашу небайдужість до мопсів ???? Коли ми приїхали у квартал вже із бізнес-ідеєю та побачили як мінімум 3 мопси біля нашого майбутнього приміщення, серце вирішило все за нас ???????? «Це знак», – подумали ми. І ось ми тут????

Квартал класний, він сучасний, він динамічний, він молодий і амбітний. Як і ми ????

Кав‘ярня сама по собі справа не новітня, але є «але». Ми робимо акцент на якості продукту, сервісі і комфорті наших гостей. Київ сьогодні ультраперенасичений всім, що тільки можливо, тим часом в нових кварталах люди також прагнуть якості, сервісу і дизайну, який ми готові дати. Тож вибір очевидний.

Концепція BLACK WATER в цілому, як і ідея, побудована на тому ж: зміст, а не форма. Якість, сервіс, продукт ????
Наша кава — класу «спешеліті» від Вані Пеньори. На наш суб‘єктивний смак, краще на сьогодні в Україні немає.
Ми працюємо з цим продуктом, ми знаємо, як він себе веде і можемо дати стабільну якість.
Ми не хочемо говорити, чим ми краще від інших, адже це не правильно. У нас є наш продукт, наше бачення, і ми хочемо донести його гостю. Такі справи ????
Про будні в Кварталі питання «із зірочкою». Як і всі люблячі свою справу до нестями, приблизно 25/8 знаходимося тут, щоб з першої хвилини забезпечити якість і максимальний комфорт для гостей. Тому наші будні, як і вихідні, неподільно повязані із Кварталом і його спільнотою. Нам шалено приємно, що гості щодня діляться своїми емоціями від нашого закладу особисто або у соц мережах ☺️ Це нас надихає і дає розуміння, що ми все робимо правильно.

Бажаємо всім знайти свою улюблену кав‘ярню, де завжди «так, це воно», а ми завжди будемо тут, будемо поруч ????

ℹ️ пр-т Г.Небесної Сотні, 16/7

#щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: