Масло Віталій Вітальович — завідувач сектору молоді та спорту Борщагівської сільської ради. ⋆ У-Квартал

Масло Віталій Вітальович — завідувач сектору молоді та спорту Борщагівської сільської ради.


Бути кращими і бути на крок попереду — звичне явище для нас. Але нова місія Уютного Кварталу ще більш масштабна, бо ми зголосилися показати приклад всій громаді.

Знайомство, що змінить життя громади, сталося в найкращому, нашому з вами, Уютному Кварталі. Сідай зручно, читай уважно та впиши своєї прізвище в історію, що ми самі і творимо. Посилання на реєстрацію????????????
https://bit.ly/MAGSOTG

Вітайте, Масло Віталій Вітальович — завідувач сектору молоді та спорту Борщагівської сільської ради, що об‘єднує Софіївську Борщагівку, Петропавлівську Борщагівку і Чайки та вкрай решуче налаштований змінити життя молоді на краще ????

https://www.facebook.com/vitalii.maslo

???? Вітаю та радий знайомству із Уютним Кварталом ближче, хоча звісно чув про ваші досягнення, культурні та спортивні заходи.
Я із 1982 року мешканець Борщагівки, тож маю змогу на власні очі споглядати розвиток інфраструктури. Сьогодні головна моя мета — об‘єднати молодь, саме цьому я тут, впевнений, що разом ми зможемо сформувати молодіжний актив нашої громади.

Хочу висловити пошану забудовнику та всьому спортивному осередку, приємно здивований інфраструктурою та ще більше здивований налагоджденою комунікацією із мешканцями. Ви великі молодці ???? та приклад для інших. Інфрастуктура Кварталу створена для родин, це прямо кидається в очі, тому я не випадково обрав саме Уютний, вочевидь ви дуже багато робите у напрямку розвитку спорту та молоді загалом.

Я також спортсмен та маю дітей, тому як спортивний функціонер, батько та представник влади запрошую активну, ініціативну, не байдужу молодь об‘єднатися заради життя та молодіжного руху нашої громади майбутнього. Актив перейде в молодіжну раду, а це вже офіційний орган з своїм положенням та статутом, який втілює молодіжну політику в громадах нашої держави.

Враховуючи можливості державної структури і спортивної спільноти Уютного Кварталу, впевнений зможемо створити сильний, ефективний орган розвитку всієї об‘єднаної територіальної громади. На прикладі Уютного Кварталу почнемо підключати молодь житлових комплексів навкруги.
Апогеем цього напрямку є ідея відкриття молодіжного центру або хабу, який ми із задоволенням запустимо незабаром.

Ми з вами станемо прикладом спортивного життя для всієї України, будемо проводити спортивні фестивалі по всій громаді, вести інформаційні чи освітні семінари, запрошувати спеціалістів з різних напрямків. Прошу зрозуміти, на розвиток країни впливаєте саме ви, кожен мешканець окремо, я зі своєї сторони докладу максимум зусиль для ефективної співпраці молоді та влади. Починаючи від наведення ладу на вулицях завершуючи залученням міжнародних фінансових грантів на молодіжні програмі, які ми з вами разом визначимо. Всі заходи, які ми заплануємо і впровадимо, за підтримки відділу освіти, будуть висвітлюватися на рівні області та країни.

Ми на прикладі співпраці з Уютним Кварталом покажемо як треба співпрацювати із владою і запрошуємо об’єднуватися всі сусідні комплекси.
Наразі ми вже формуємо списки і не збираємося відкладати це питання до кращих часів ✌️
Незабаром організуємо зустріч в Уютному Кварталі та розпочнемо наш шлях розвитку. Місце, дату та час повідомимо найближчим часом. За нами майбутнє, одним словом. Ти з нами?

поділитися новиною: