Нове інтерв'ю з Уютним мешканцем - Максим Банасевич ⋆ У-Квартал

Нове інтерв’ю з Уютним мешканцем – Максим Банасевич

Помилка 10 на котлі, як дістатися метро, хто робить масаж та як додзвонитися охороні?
Відповіді на ці та всі інші питання назавжди закріплені у додатку uk-club.kiev.ua, автором якого став сьогоднішній наш гість та мешканець Уютного Кварталу, Максим.

ℹ️ Розробник додатку uk-club.kiev.ua, дизайнер відділу маркетингу Уютного Кварталу, веб-розробник, барабанщик, фотограф та кандидат у депутати — Максим Банасевич.

Заховавшись в затишному ресторані Кварталу Faktor Golodu поспілкувалися про життя і плани, музичні досягнення та стосунки з політикою.

❓Як опинився в Уютному Кварталі.
— Нічого надзвичайного. ???? Просто трапилася нагода, збіг зірок і подій. Люблю жити за містом, тут спокійніше. У Кварталі мешкаю 1,5 роки. Як кажуть багато інших сусідів: побачив, закохався, переїхав. Надалі планую жити саме в Кварталі.

❓Звідки ідея розробки додатку http://uk-club.kiev.ua.
— Лінь • двигун прогресу. Як і багато інших, постійно шукав відповіді на питання в чатах.
Зрозумів, що це неефективно, довго та взагалі нудно. Подумав, що створити довідник буде досить легко. Спочатку додав інфо по ЖЕК та зробив довідник місцевої коммерції. Але побачивши, що ним почали досить активно користватись, згодом додав актуальні новини, оголошення «купи- продай» і зрештою створив систему заявок до ЖЕКу.
❓Скільки часу зайняла розробка та скільки людей щодня користуються додатком.
— Основна робота десь 6 місяців, але і зараз постійно ведуться роботи. Додаток легко встановити на телефон, є інструкція як завантажити на телефон, як iOS так і Android. Це електронний довідник Кварталу, яким активно користуються. Скажу, що зараз, за підтримки забудовника ми плануємо модернізувати його, щоб покращити ще більше.
Користувачів від 50 до 300 на день, особливо коли встигаю закидати актуальні новини, про які мало говориться кожен день. Це новини будівництва і розвитку інфраструктури, наприклад. Доречі, це ще і найбільш повний довідник комерції, тому дуже радий, що воно затребуване мешканцями.
❓Шматок Ворони — про що мова? ????
— Шматок Ворони• музичний гурт, створений мешканцями Кварталу. Це історія про наших крутих сусідів. Одного разу поговорили з друзями, потім зустрілися і так закрутилося. Група складається з 6 учасників, 5 із яких з Кварталу. Ідейний фронтмен, генератор контенту та гітарист гурту – Ганжа Андрей, співає Артём Жидков, друга гітара за @ Andriy Pelypenko , басист @oleg.palenkov і на ударних граю я. У нас є репетиційна база тут у Кварталі, на якій регулярно зустрічаємося пару разів на тиждень. Пісні робимо на вірші Василь Кухар, також нашого сусіда.
Спочатку це було для душі. Тепер плануємо записуватися на студії, а в планах зробити концерт для всього Кварталу. Скоро запросимо вас і сусідів на квартирник, поділимося творчістю на енергією.
❓У тебе є домашні улюбленці.
— Так, собака, яку знають всі діти. Це суміш йорка та такси, а звати його Бармалей. А ще маю кота, якого одного разу взяв на перетримку, але так і залишив собі. ????????І ще, дозвольте додати, пишаюся кількістю добрих до тварин людей у Кварталі, всім передаю вітання.

❓Ти дуже зайнята людина, дизайн, веб розробки, барабани – як встигаєш ще займатися політичною діяльністю.
— Мені не чужа політика і соціальний стан нашої країни. Хочу змінити те, що бачу і з чим не згоден, тому коли надійшла така пропозиція — не відмовився. Буди радий підтримці сусідів.

❓Що побажаєш Кварталу і мешканцям.
— Кварталу розвиватися і розбудовуватися, не забуваючи про інфраструктуру.
А сусідам менше перебувати в чатах. ????Бути добрішими і лояльніше один до одного, розуміти, що чим добріше ми до сусідів, тим швидше вони прийдуть на допомогу. Друг може бути далеко, а сусід поруч завжди. Бути лояльними до навколишнього середовища та акуратними.

поділитися новиною: