Новий тиждень, нові знайомства ???? #уютнийбізнес ⋆ У-Квартал

Новий тиждень, нові знайомства ???? #уютнийбізнес


Сьогодні відправляємося до formula.358

???? Ми Дмитро та Вікторія Кононенко — одні з перших мешканців Уютного Кварталу і вже більше 5-ти років щодня впевнюємося, що зробили правильний вибір, обравши для життя найкращий комплекс передмістя.

А навіть більше, ми настільки полюбили наш ЖК, що сюди переїхали всі близькі родичі: батьки, сестра та брат зі своїми родинами.

У нашому домі, розмови про красу вранці, в обід та за вечерею є звичним ритуалом. Це об’єднує та нескінченно мотивує, адже спільна справа це значно більше за роботу.

Одного дня було прийнято рішення об’єднатись в команду для ще більшого результату. Так і виникла ідея створення майстер-салону @formula.358, як локацію звісно ж обрали Уютний Квартал.

Наша назва цілком і повністю відображає наш світогляд та професійні орієнтири.

358 — послідовність чисел Фібоначчі, що по своїй суті є правилом структурної гармонії та математичною формую золотого перетину.

Наша підсвідомість зчитує красу предметів, рис обличчя чи навіть творів мистецтва через співвідношення величин.

Якщо менша частина так відноситься до більшої, як більша частина відноситься до всього цілого — це сприймається людиною, в якості стабілізаційного природного закону та є синонімом безумовної краси.

Для кожної окремої людини ці величини різні, проте їх співвідношення має бути в межах формули 358, саме тоді ми наближаємося до ідеалу форм, якими наділила нас природа.

Ми за максимально індивідуальний підхід, за персоналізовану красу.

В formula.358 представлені усі hair послуги, перманентний макіяж, ламінування вій та брів, візаж, а також проводимо індивідуальне навчання beauty професіям.

Уютний Квартал — ідеальне місце для життя, роботи та відпочинку. Ми маємо двох малюків, тож можемо оцінити всі зручності, які створив забудовник для родин з дітьми. Щовечора після садочку ми прогулюємося кварталом, дуже полюбляємо центральну алею та канатний парк. Діти в захваті від усіх активностей та дитячих майданчиків.

Хочеться побажати всім мешканцям Уютного Кварталу не втрачати свою індивідуальність, цінувати свою неповторність та культивувати любов своїх дітей до їх унікальних рис. Адже дуже часто доводиться працювати з дорослими, які, наприклад, не навчились любити своє хвилясте волосся або густі брови — хоча саме це і є їх зовнішньою цінністю. #щастялюбитьзатишок

???????? Подарунки на честь дня закоханих ???? Напишіть в коментарях свою історію знайомства і любові — серед усіх оберемо найцікавіше і подаруємо сертифікат на послуги салону ????

ℹ️ с. Софіївська Борщагівка, проспект Героїв Небесної Сотні, 16/24 (вхід біля другого під’їзду)

поділитися новиною: