Новий тиждень розпочнемо із знайомства з Яною, що дарує красу дівчаткам Уютного Кварталу ???? ⋆ У-Квартал

Новий тиждень розпочнемо із знайомства з Яною, що дарує красу дівчаткам Уютного Кварталу ????

???? Всім привіт! Мене звуть Яна і майстер-бровіст, майстер з ламінування вій та викладач базового навчання з роботи з бровами. 3 роки тому зважилася на усвідомлений крок — записалася на базовий курс роботи з бровами і вдячна собі за сміливість і рішучість. З того моменту працюю в насолоду і безперервно розвиваюся в тому, що мені дійсно подобається.

Працюю в Уютному майже рік, а обрала це місце для робочої діяльності тому, що 1,5 роки тому переїхала сюди жити і зрозуміла, що саме тут хочу масштабувати свою справу. Уютний Квартал — молодий, перспективний, доброзичливий та чудовий.

На даний момент працюю вдома з усім необхідним обладнанням для комфортної роботи. Але далі – більше????

 

Мій перший візит на територію Уютного був спонтанним і швидким — машиною заїхали за другом і встигла розглянути територію. Була вражена, наскільки все продумано і стильно, сучасно і доглянуто. Спортивні майданчики, зони відпочинку з великою кількістю лавок і неймовірної краси фонтани, величезні дитячі майданчики, кіт, сім’я мамонтів.

Квартал дуже сподобався, бо виділявся ???????????????? Але не було й думки, що колись я теж житиму тут.

Через час, коли постало питання про переїзд, серед списку був і Уютний. Порівнявши багато переваг нашого комплексу над іншими — визначилася з місцем переїзду і це був, звичайно ж — Уютний Квартал. І ось я тут! Завдяки роботі в Уютному здається, що знаю всіх сусідів, тому гуляючи центральною алеєю, гойдаючись на лавці біля фонтану або просто прогулюючись територією — завжди зустрічаю клієнтів і ніколи не буває нудно. Наш Квартал зближує і сприяє позитивній атмосфері.

Сьогодні інфраструктура Кварталу велика і багатогранна, все необхідне поруч, продуктові магазини, побутова хімія, домашнє приладдя, одяг, кафе та кав’ярні. Все продумано до дрібниць.

Завжди пам’ятайте, що настрій ми створюємо собі самі, тому бажаю бачити у всьому тільки позитивне і прекрасне.

Намагайтеся радіти кожній дрібниці і не сумувати через них. #щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: