Очікуваний дайджест будівництва Уютного Кварталу за жовтень ⋆ У-Квартал

Очікуваний дайджест будівництва Уютного Кварталу за жовтень

Очікуваний дайджест будівництва Уютного Кварталу за жовтень

???? Будинок 20/8. Завершено всі загально – будівельні роботи. Кран демонтовано. На фінальній стадії, 90% виконання, сантехнічне обладнання, на 50% готова електрична розводка. До будинку підведена центральна газова магістраль. Наступного тижня завершиться робота по підключенню води та каналізації, також буде підключено центральний електричний кабель. Продовжуються фасадні оздоблювальні роботи, встановлюються вікна.

???? Будинок 20/9. Запрошуємо інвесторів до ЖЕКу для оформлення процедури отримання ключів. Завершуються фасадні роботи. Підведено центральну магістраль живлення. Ведеться газова обв‘язка. Виконуються роботи по оздобленню місць загального користування.

???? Будинок 24. На наступному тижні заплановано асфальтування прилеглої території.

???? Будинок 26. Будівництво завершено, інвестори отримують ключі. Монтуються ліфти, облаштовується прилегла територія, виконується вимощення.

???? Будинок 28. Продовжується будівництво, перша секція на рівні 5 поверху, друга на рівні 3 поверху.

???? Будинок 20/10. Ведуться роботи по облаштуванню фундаменту.

????Уютний перетворюється на справжне місто мрії, комфортне, зручне до життя, з власними алеями, дитячими садками та великими спортивними майданчиками.

????В жовтні святково та гучно відкрився державний дитячий садочок «Совенятко», наразі проходить офіційне оформлення документів зі сторони держави, вже незабаром садочок буде готовий прийняти перших діток.

????Мабуть всі помітили, що на території Кварталу з’явилися співучі ліхтарі. Новітня европейська система, що не має аналогів у світі створена для надзвичайної казкової атмосфери, як і заслуговують мешканці кращого Кварталу. Про систему обов’язково розповімо додатково у окремому дописі, бо вже встигли поспілкуватися із головним інженером та автором проекту і взяли інтерв’ю.

Уютний Квартал — найкраще місто за містом, тут #щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: