Олександр Козак. Засновник танцювальної студії You Can Dance #уютнісусіди ⋆ У-Квартал

Олександр Козак. Засновник танцювальної студії You Can Dance #уютнісусіди

Олександр Козак, що третій рік мешкає в Кварталі, поділився досвідом та розповів про своє життя, мрії та любов до справи свого життя.
Танцює більше 20 років, з них вже більше 10 років професійно працює з дітьми та дорослими, став засновником студії You Can Dance.

❓Розкажи, з чого почалися твої танці.
— З дівчат! ???? Так, пішов на танці за дівчатами, спочатку не дуже то і сподобалося, якось не зацікавило, але батьки наполягали. Коли потрапив на бальні танці, то «прижився» так мовити і пішло поїхало, а ось після перших виступів почав закохуватися в танці. З’явилося більше впевненості в собі.
Більше 7 років прожив у Китаї, Чорногорії, Сербії, де навчався у світових хореографів постановників шоу Мадонни, Брітні Спірс, Келлі Міноуг, Джанет Джексон і ін. Був постановником шоу Європейського рівня для 5 зіркових готелів і казино Чорногорії та Сербії, хореографом – постановником шоу програм Китаї в OCT company-park Happy Valley, театр Qingdao.
Зрештою повернувся в Україну, з мрією створити власний колектив і дуже радий втілювати цю мрію в Уютному Кварталі.

❓ А як опинився в Уютному Кварталі.
— Друзі порекомендували. Дивилися навкруги квартали та вибір лишили саме на нашому Уютному Кварталі. На той момент в нашому дворі навіть асфальту не було, а за наступним домом після нас вже був забор. Тепер ми навіть уже і не в центрі Кварталу, так він виріс. ???? Пам’ятаю як заєць застряг у заборі, заблукав Уютним, бідний. ????

❓ Розкажи про студію більше, будь-ласка.
— Це, насамперед, не студія, я проти такого визначення. В моєму розумінні я створюю сім’ю однодумців, закоханих у танець, колектив, що буде брати участь у відомих чемпіонатах та фестивалях. Діти повинні отримувати емоції, які неможливо забути, такі емоції дають саме публічні виступи.
Зараз функціонують 3 групи, та набір ще триває. Я прихильник того, щоб дитина була всебічно розвинута і не замикалася на одному стилі, тому на тренуваннях вчимо всі напрямки, від балету до хіп хопу. Я люблю танцювати під музику, але не по ритмах, а по акцентам музики і музичних інструментів, словам і змісту. Так танець виходить не стандартним. Саме за таким принципом і навчаю дітей.
З того часу як сам став татом, відносини з дітьми ще більше змінилися, бо бачу всі їх емоції, враховую настрій, навіть якщо багато хто вважає це дрібницями. Ставлюся до свого колективу як до сім’ї.
Минулого тижня, колектив вперше виступив на широкий загал. Хвилювався як перший раз, весь день не міг взяти себе в руки. Дівчата молодці. Ми займаємося тільки місяць, хореографія складна і тематична, не для початківців, там багато дрібних рухів, проте дівчатка впоралися шикарно. Звичайно трошки розгубилися, але незважаючи на несподіваний дим, не розбіглися, а продовжили танцювати, як професійний колектив.

❓Чи всі можуть навчитися танцювати?
— Однозначно, так. Просто є люди яким дається це легко, а іншим доводиться постаратися і працювати над собою. Немає не танцюючих людей. Обмеженням в танцях є тільки здоров’я, довідка від лікаря, все інше відмовки.
Танці це надзвичайно корисно для здоров’я та світогляду. Не тільки робота м’язів, а й голови, потрібно постійно думати. Це дуже важливо.

❓Розкажи про мрію створення всеукраїнського фестивалю в Уютному Кварталі.
— У планах створити на базі колективу свій фестиваль на професійному рівні. Зібрати колективи різних міст і навіть країн. Поставити гарну сцену з апаратурою і провести в Уютному повноцінний всеукраїнський літній фестиваль. Ми ж знаходимося ніби як і в Києві, так і за Києвом, тому дітям всієї України буде цікаво сюди приїхати. Чекаємо поки буде дозвіл на проведення масштабних фестивалів і сподіваюся керівництво Кварталу піде на зустріч у реалізації моєї ідеї.

❓ Чи залишився ще стереотип, що танці то не чоловіче заняття?
— Так, в нашому менталітеті ще трохи залишився такий стереотип. Але це не обов’язково мають бути бальні танці з рюшиками, є багато напрямків і стилів, де хлопці стверджуються за допомогою трюків, які дають неймовірну фізичну підготовку, брейк данс, хіп хоп, наприклад. Скоро, до речі, запускаємо таку групу для хлопців.

❓Наостанок, побажай нашим мешканцям щось.
— Жити, насолоджуватися життям в нашому затишному Уютному. Танцювати більше, та не комплексувати, адже важливо не те, як ми танцюємо, а що ми відчуваємо під час танцю.
Будні можливо і сірі, але точно не в танцях.

#щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: