Оля та ії Baristovna ☕️ вітають з початком нового тижня, а ми залюбки знайомимо мешканців з новим закладом ☕️ ⋆ У-Квартал

Оля та ії Baristovna ☕️ вітають з початком нового тижня, а ми залюбки знайомимо мешканців з новим закладом ☕️

???? Привіт, я Оля Baristovna і я обожнюю класну каву! Все моє життя пов’язане з кафе та ресторанами, є навіть диплом магістра готельно-ресторанного бізнесу, де написано, що я – фахівець з гостинності ???? Наскільки я можу судити, так воно і є. Мені доводилось працювати офіціантом, адміністратором ресторану, згодом комплектувати заклади посудом і обладнанням і таким чином брати участь в сотнях відкриттів нових кав’ярень, кафе, ресторанів та готелів. Роблячи все це, я абсолютно чітко усвідомлювала — колись сама зроблю все так, як хочу, щоб мої гості поверталися до мене за наступною порцією простого щастя.

Загалом, від моменту розуміння, що я готова до відкриття пройшло майже три роки. За цей час змінився формат закладу – від міні кав’ярні на видачу напоїв, ідея переросла в повноцінний заклад з затишною залою з м’якими меблями, де можна було б «зависнути» надовго в будь-яку пору року і при цьому почуватися як вдома і відчувати, що тобі тут раді.
Якірною ідеєю у всьому цьому став затишок.

Коли ми вперше приїхали в Уютний, він ззовні здався нам неприступною фортецею, а оскільки ми не мали на той час пропозицій приміщень в Кварталі, то навіть не наважились зайти всередину. Але, здається, в той момент вже зрозуміли — це місце якісно відрізняється від всіх інших приміських комплексів. Коли ми врешті потрапили на територію, а сталось це через півроку, ми були, як би це правильно сказати…, приємно шоковані!))) Просто небачена досі якість благоустрою, скульптури, ідеальне озеленення, спортивні і дитячі майданчики… І головне, що вразило нас найсильніше – озвучка. З динаміків на вулиці лунала м‘яка, якісно налаштована, з чудовим смаком підібрана музика. Це був справді шок. А коли ми побачили приміщення з просто магічним видом з вікна, були вражені остаточно, зараз він став моїм улюбленим місцем в кав’ярні…

Рішення було прийняте миттєво ????

Я зрозуміла, що той затишок, який створили в Уютному Кварталі його автори (тому що це дійсно мистецтво) і мешканці, ідеально гармонує з тим, що я хотіла втілити в Baristovna. Щоб не треба було виходити з кайфової атмосфери залу у непривітний двір, або на шумну вулицю, а мати можливість в будь-який момент змінити затишок з внутрішнього на зовнішній і не втратити при цьому гармонію в собі.

Для мене ранкова чашка кави завжди була ритуалом, насолодою і я не вмію пити каву «на ходу». Саме тому почалась подорож в дослідження смаків і видів зерна. Почала пити якісну арабіку, розрізняти кислотність, ягідні та фруктові нотки, альтернативні методи заварювання і процес «зупинки на каву» став частинкою медитації — відчувати кожен ковток, зрозуміти свої відчуття, післясмак та налаштуватись на кайфовий день.

Саме такий настрій і рівень я хотіла подарувати гостям. Щоб кожна чашка приносила повноцінне задоволення і відчуття повноти смаків життя. В кав‘ярні ми варимо улюблену 100% фермерську спешелті арабіку, саме таку, в якості якої я впевнена, з якої смачними будуть не тільки класичні кавові напої, а й альтернатива.

З нетерпінням чекаємо всіх мешканців Кварталу в гості разом зустрічати осінь.

ℹ️ пр-т Героїв Небесної Сотні, 16/8, паркова алея біля другого фонтану.

#щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: