Перший весняний дайджест будівництва ⋆ У-Квартал

Перший весняний дайджест будівництва

Перший весняний дайджест будівництва. 

 

???? Будинок 20/8. Присвоєно поштову адресу: проспект Героїв Небесної Сотні 16/8. Протягом місяця будуть готові індивідуальні технічні паспорти на квартири, одразу розпочнеться оформлення права власності.

Пуск води в стояках та підключення індивідуальних котлів опалення відбудеться при стабільній плюсовій температурі вночі. Орієнтовно наступного тижня.

???? Будинок 20/9. Присвоєно поштову адресу: проспект Героїв Небесної Сотні 16/9. Протягом місяця будуть готові індивідуальні технічні паспорти на квартири – розпочнеться оформлення права власності.

Запущено воду в будинок, розпочато запуск індивідуальних котлів опалення.

???? Будинок 26. Присвоєно поштову адресу: проспект Героїв Небесної Сотні 16/26.  Протягом місяця будуть готові індивідуальні технічні паспорти на квартири, розпочнеться оформлення права власності. Продовжується встановлення котлів та радіаторів.

???? Будинок 28 – 1-а секція: після покращення погоди поновили роботи, а також збудували 9-й поверх. Приступили до монтажу армопоясу.

2-а секція: Збудовано 7-й поверх. Закінчується монтаж армопоясу.

???? Будинок 20/10 – завершуються роботи з облаштування 1-го поверху, розпочато монтаж монолітного перекриття.

????????Розпочато будівництво котловану нової секції.

Гучно та весело відсвяткували масницю, куштували плов, сосиски з овочами на грилі та багато інших смаколиків. Сімейні вечори в Уютному перетворюються на справжні европейські фестивалі.

⛲️Вже 10 квітня знову зустрінемося та святково відкриємо наші фонтани, що означає лиш одне — ми не зупиняємося будувати нові будинки та продовжуємо підкреслювати статус кращого ЖК у передмісті Києва. ????????????

#будуємозатишок

#щастялюбитьзатишок

 

поділитися новиною: