Понеділок в Уютному — час нових знайомств ???? #уютнийбізнес ⋆ У-Квартал

Понеділок в Уютному — час нових знайомств ???? #уютнийбізнес

Сьогодні не виключення, бо ми завітали у Fresco Product , щоб познайомити вас з власниками нового магазину свіжих овочів, фруктів та смаколиків.

???? Всім привіт ???? Ми весела та дружня родина, Наташа та Кенан, у нас двоє чудових діток і ми раді вітати сусідів. Як і всі інші сім’ї, приїхали звивати своє затишне родине гніздечко. Сама назва Кварталу говорить все за себе ????

Уютний з перших митей заполонив наші серця, все яскраве, неймовірно сучасне, затишно та спокійно ???? Тут цікаво як діткам, для яких безліч модернізованих майданчиків, так і дорослим, для яких створені сучасні спортивні майданчики та різні спортивні зони.

З кожним роком Уютний Квартал все більше удосконалюється, стає затишнішим та яскравим місцем, місцем де хочеться жити та розвиватись!
Саме тому вирішили відкрити такий саме затишний магазин, в якому дуже приємно здивують ціни! Розуміємо і знаємо які зараз важкі часи, тому намагаємося, щоб люди хотіли до нас заходити та хотіли придбати корисні та якісні продукти. В перекладі Fresco — свіже, а в нас саме такі продукти, свіжі та круті! І як бонус за дуже приємними цінами.

Найулюбленіше місце для прогулянки сім’єю — біля дивовижних фонтанів, які до того ж неймовірно підсвічуються і цим самим створюють відчуття казки. Обожнюємо неймовірну зелену зона поруч, що робить повітря свіжим, що просто неможливо надихатись. Саме там можна відчути себе немов біля моря ????

Мешканцям Кварталу хочеться побажати затишку в оселях і серцях ❣️Спокою і саме головне — здоров’я! #щастялюбитьзатишок

ℹ️ пр-т Г. Небесної Сотні, 16/4

поділитися новиною: