Продовжуємо інтерв'ю з нашими мешканцями... ⋆ У-Квартал

Продовжуємо інтерв’ю з нашими мешканцями…

На столі 2 чашки ароматного какао і сховавшись від спеки ми поспілкувалися з Ірою. Що надихає, о батьках, планах на життя, роботу та про життя в Уютному Кварталі.

Знайомтеся, це Ірина Дяченко. Дівчина посмішка. Цілеспрямована. Добра. Красива. Щаслива. Саме таке враження складається з перших хвилин після знайомства.

5 цікавих фактів:
▪️ проживає в Уютному Кварталі: 2,5 роки
▪️ рідне місто: Корсунь Шевченківський
▪️ засновник бару BARRA dei FIORI
▪️ автор ваших улюблених західів сонця у stories
▪️ улюблене місце в Кварталі: новий фонтан та пішохідна алея

❔Розкажи, звідки ти родом.
— Я з маленького красивого міста в Черкаській області, Корсунь-Шевченківський або як його ще люблять називати – маленька Швейцарія. Там закінчила школу і як багато інших поїхала вчитися до Києва. Закінчила університет Драгамонова, факультет філології, але ніколи не працювала за фахом. Моя пристрасть і хобі це квіти та Італія, звідти я і черпаю енергію. ????Довгий час займалася флористикою, а зараз займаюся розвитком кафе, де втілюю всі свої ідеї.

❔Дуже цікаво дізнатися, з якої ти сім’ї. Поділися незвичними традиціями або секретами.
— Ой, з самої звичайної сім’ї. Папа дуже гарно малює, займається художньою ковкою, саме він допоміг мені оформити інтер’єр в моєму кафе. Мама все життя пропрацювала в дитячому садочку і довгий час вмовляла повернутися в рідне місто, але сьогодні вона практично весь час живе зі мною, в Уютному Кварталі і допомагає з кафе. З дитинства обожнюю Різдво, а так як у моїх батьків день народження 7 і 8 січня, Різдво ми з братом завжди проводимо в колі батьків і рідних. Сподіваюся ця традиція збережеться ще на довгі роки. На щастя мої батьки в усьому мене підтримують і завжди поруч. А ще, незважаючи на те, що мені 30 років, я просто обожнюю свій день народження і щороку чекаю його все сильніше. ????????

❔Расскажи про свої страхи.
— В силу пережитої пожежі і ще одного випадку із загорянням на балконі, дуже боюся і одночасно захоплююся вогнем. Це складно пояснити, але він вабить мене. Може це пов’язано з тим, що за гороскопом я вогнений овен, а народилася в страсну п’ятницю. ????

❔Що ти робиш коли сумно.
— Антибіотик від смутку для мене – це спів в машині в заторах, просто обожнюю.

❔ Іра, ти втрете за два роки відкрила своє кафе BARRA dei FIORI в Уютному, розкажи цю історію.
— Так, все так. Спочатку було маленьке кафе біля першого фонтану, який пропрацював трохи менше року, поки я не зрозуміла, що хочу більше приміщення, щоб було більше можливостей. Минулого літа ми відкрилися знову, вже в новому приміщенні. Оновили меню, відкрили літній майданчик, доречі знову біля фонтану, але вже другого. Нажаль, карантин вніс свої коригування і на декілька місяців ми закрилися, але знову чекаємо на своїх постійних та нових гостей.

❔ Якби на один день ти стала директором з благоустрою Кварталу, які 3 рішення прийняла б?
— (сміється) Мені все подобається, чесно. Взагалі, я не знаю жодного Кварталу з безкоштовними батутами та такою кількістю зелені, тому на дрібниці не звертаю увагу. Я мислю позитивно, чого і бажаю всім мешканцям Кварталу.

❔ Найяскравіша подія, яка сталася з тобою в Уютному?
— Саме в Уютному Кварталі я знайшла надійних, відданих і знакових людей. Якби не пожежа, то на щастя чи на жаль я б тут не опинилася, але щаслива, що живу тут. Відкриття власної справи – напевно найяскравіша подія. Буду рада новим знайомствам.

❔ Побажай щось нашим і твоїм сусідам і всім, хто прочитає наше з тобою інтерв’ю.
— Як би банально це не звучало, але бажаю кожному не зупинятися на досягнутому, а ще більше не зупинятися на розпочатому, вірити в себе і ніколи не розчаровуватися. Посміхайтеся і будьте щирими. Я рада, що живу з вами поруч.

❔ Якби ти могла описати Квартал трьома словами, які це були б слова?
— Затишок. Спокій. Кохання.

Якщо ви теж мешканець Уютного Кварталу і хочете розповісти свою історію, пишіть нам. ????

 

поділитися новиною: