Продовжуємо знайомитися із неймовірними, творчими, успішними сусідами Уютного Кварталу. #уютнісусіди ⋆ У-Квартал

Продовжуємо знайомитися із неймовірними, творчими, успішними сусідами Уютного Кварталу. #уютнісусіди

Продовжуємо знайомитися із неймовірними, творчими, успішними сусідами Уютного Кварталу. #уютнісусіди

Наташа Жданова третій рік мешкає у Кварталі та разом із чоловіком відкрили https://www.instagram.com/atelier_and_coffee/, де їм вдалося поєднати одразу дві улюблені справи: ательє та кав’ярня.

— «Усе життя коливаюся і не можу обрати, щож я люблю більше, шити чи в’язати, але однозначно обожнюю справу свого життя. Створюю модний декор, що наповнює домівку затишком. Підрахувала, що за рік перетворюю 20 км шнура на стильні вироби у стилі хюго. Із найцікавішого, це було створення трьох панно, діаметром 120 см кожний, для одного ресторану.

У Кварталі мешкаємо більше двох років, спершу приїхали подивилися та продовжили пошук житла, зрештою все-одно обрали Уютний. ????Вважаю наш Квартал самий найкращий із усіх, що я коли-небудь бачила. Гуляємо наче ботанічним садом. Квартал значно виріс за ці роки, як кількісно так і якісно.
Пам’ятаю, як чекали відкриття дитячого майданчика, потім фонтан. Приємні спогади.

У лютому ми відкрили двері свого закладу “Більше ніж ательє” , тут поєднали в одному приміщенні разом і ательє і кав’ярню, а ще планую тут зробити хоум декор та представити мешканцям натуральні вироби для затишку, які можна буде придбати чи зробити індивідуальне замовлення.

Хочеться багато втілити у життя, продовжуємо налагоджувати сервіс, щоб завжди хотілося повернутися.
Нещодавно також розпочала проводити майстер класи з в’язання для дівчат Уютного Кварталу, дуже хочу ділитися цим досвідом та навчити створювати дивовижні речі.

Бажаю сусідам займатися улюбленою справою, нести її у життя і вас обов’язково помітять. Чекаю всіх на смачний чай і буду рада новим знайомим.»
#щастялюбитьзатишок #уютнаосінь

поділитися новиною: