Розпочинаємо рубрику із цікавого знайомства з дівчатами двійняшками, що відкрили перший салон штор SHUST NL TEXTILE в Уютному Кварталі. ⋆ У-Квартал

Розпочинаємо рубрику із цікавого знайомства з дівчатами двійняшками, що відкрили перший салон штор SHUST NL TEXTILE в Уютному Кварталі.

Нумо разом повертатися до улюбленої рубрики #уютнийбізнес

SHUST NL TEXTILE

???? Вітаємо, ми Наталія та Олена і ми сестри двійнята. Ідея відкриття салону штор з власною майстернею була нашою давньою мрією.
Як все починалось…

Продовження в коментарях????????????

Наталія працювала в мережі «Європейські гардини», Олена була військовослужбовцем.
Отож, в нашому багажі досвід і професіоналізм, відповідальність та дисципліна ????Нарешті прийшов час нашій мрії стати реальністю.

В пошуках місця розташування нашої маленької сімейної справи ми завітали до Уютного Кварталу. Було враження, що ми потрапили в дивовижну казку. Одразу видно, що все тут створено з любов’ю до людей, з повагою до їх комфорту, з турботою про дозвілля дорослих і маленьких мешканців. Дуже сподобалися ялинки та казкові персонажі по всій території, особливо кіт ???? В процесі пошуку приміщення познайомилися з чудовими людьми і відчули, що хочемо створювати текстильний простір саме тут.

В сфері створення текстилю є дуже багато талановитих людей та у нас є суттєві переваги. У нас власна Майстерня, де ми особисто виконуємо весь цикл робіт від дизайну, підбору тканин, розрахунку крою, крій та пошиття. При необхідності надамо послугу монтажу карнизів та навішування штор.

Ми пропонуємо всім мешканцям казкового Кварталу дизайн та пошиття всіх видів штор будь якої складності: класичні, римські, лондонські, французькі, італійські, австрійські, рулонні, штори-кафе та ін. Залюбки зорієнтуємо в розмаїтті тканин, допоможемо обрати тип карнизу і додамо в Уютний Квартал текстильного затишку та комфорту. Сподіваємося, що наш досвід і творчі ідеї стануть у нагоді.
Якщо вам цікаво подивитися, як створюються штори, заходьте до нашої Майстерні, ми залюбки поділимося з вами маленькими секретами ????

Будемо раді знайомству.

ℹ️ Проспект Героїв Небесної Сотні, 16/1, ???? 067 755 52 88

поділитися новиною: