Скоро в Уютному Кварталі відкриття дитячого садка ⋆ У-Квартал

Скоро в Уютному Кварталі відкриття дитячого садка

Друзі, раді поділитися з вами одразу двома хорошими новинами. По-перше, вся наша комунікація у соціальних мережах, а згодом і на сайті, переходить на українську мову! По-друге – тут необхідно невелике інтро…

Ми уважно стежимо за всіма питаннями, які хвилюють мешканців. Завжди намагаємося реагувати і покращувати життя в кварталі. Ми знаємо, що сьогодні одна з найболючіших тем – це питання наявності дитячого садка. Тому друга новина присвячена цьому питанню. Скажемо одразу, що цього року садка не буде. Але він буде наступного, і почне свою роботу з осені 2020 року. А новина в тому, що ми побудували приміщення для садка і це:

? окрема 4-поверхова будівля площею в 1400 м2

? територія, що охороняється з 4-ма дитячими майданчиками 6*5 м

? садок на 160 місць

? відвідування садка – з понеділка по п’ятницю, 1-й поверх і цоколь – гуртки вихідного дня

? планується 8 груп, одна з яких –  ясельна

У проекті вже є керуюча компанія з 20-річним досвідом роботи в організації дитячого садка, усіма необхідними ліцензіями та фаховим персоналом. Ми намагаємося прискорити цей процес, але попереду ще багато роботи, пов’язаної з правильною організацією роботи садка. 

Ми хочемо зробити найзатишніший садок для дітей, а це вимагає ретельної підготовки. Скоро в ЖК Уютний Квартал з’явиться ще один привід для гордості!

поділитися новиною: