Сьогодні знайомимося із мешканцем Кварталу та власником барбершопу в Уютному ⋆ У-Квартал

Сьогодні знайомимося із мешканцем Кварталу та власником барбершопу в Уютному

Сьогодні знайомимося із мешканцем Кварталу та власником барбершопу в Уютному.

ℹ️ Артур Лютий, 25 років, власник мережі барбершопів Barbershop Liutyi. Мешкає в кварталі четвертий рік.

❓ Традиційне питання. Як ви опинилися в Уютному Кварталі.
— Це завдяки хорошому знайомому, що перший придбав житло в Уютному, досі доречі наш сусід.
Я тоді саме обирав житло і вибір стояв між двома ЖК, тож вдягнув діловий костюм, гарні туфлі та вирушив у відділ продажу. Важлива ж справа. Пам’ятаю, сів з менеджером Юрієм у авто, виходжу з нього і вступаю у бруд. ????
Тоді ж не було нічого, жодних тротуарів, даремно я тоді туфлі взув. ????
Одразу обрав квартиру, повністю вніс оплату та став чекати доки добудують будинок. Вирішальним аргументом все ж таки було те, що знайомий вже придбав квартиру, це додавало впевненості.

❓Пам’ятаєте як змінювався Квартал?
— Стрімко! Я переїхав одним із перших, не було жодного магазину та навіть людей, якщо чесно. Я багато працював тоді у Києві, тому не помічав процесу будівництва.
Згадую, як з’явилася наша маршрутка, це було феноменально круто! Це був кайф! А потім відкрився Faktor Golodu , це ж рівень! Постійно там буваємо сім’єю, класний ресторан. Зараз я майже постійно в Кварталі і у захваті, що живу тут із сім’єю.

❓Як з’явилася ідея відкрити саме барбершоп?
— Я втомився працювати на інших і шукав себе. Почав стригти, розвиватися, дивився майстер-класи та постійно вдосконалювся. Доречі, я самоучка, ніде не вчився, просто це моє.
Одного дня звільнився та на останню зарплатню придбав інструменти та обладнання. Довгий час працював вдома, потім обладнав іншу квартиру під барбершоп, з часом знайшов партнера з яким відкрили стаціонарний барбершоп. Сьогодні я повноцінний власник і самостійно веду бізнес.

❓ А як обрав приміщення для барбершопу в Уютному?
— Цікава історія. Мій знайомий обирав приміщення у Кварталі для інвестицій, яке згодом я взяв у оренду. Ще тоді, коли ми разом дивилися це приміщення я подумав, що воно ідеально підходить для моєї діяльності. Доречі, вже не вперше, клієнти приїздять на стрижку, а потім купують тут квартиру, бо сюди як потрапиш, вже нікуди не хочеться. ???? Це непоодинокий випадок, нещодавно клієнт з сусіднього ЖК також переїхав до нас і я його розумію. ????

❓ Ви працюєте не один, ваші співробітники також з Уютного?
— Так, майже всі барбери з Уютного. На сьогодні, окрім мене, ще чотири майстри, а це вдвічі більше робочих місць, ніж рік тому, коли відкрив барбершоп.

❓ Які плани на найближче майбутнє.
— По-перше, з Уютного нікуди не планую, не зважаючи навіть на затори. Взагалі не дуже розумію цю проблему, насправді затори повсюди. Я сам народився та все життя прожив у Києві, але в Уютному набагато комфортніше. У рідний район, наприклад, взагалі б не повернувся.
Через рік планую розширитися, взяти більше приміщення, щоб було ще більше рабочих місць та можливостей.
Також планую відкрити ще один барбершоп в іншому жк.

❓Побажай, будь-ласка щось Кварталу і мешканцям.
— Бажаю і надалі стрімкого розвитку Кварталу, а забудовнику натхнення. Хотілося б більше середнього бізнесу, щоб вже і банк був, і Нова Пошта. Щоб ми взагалі не виходили вже звідси! ????

Мешканцям бажаю бути добрими, чуйними, розуміючими, не відштовхуйте один одного. ????

http://barbershopliutyi.com/

поділитися новиною: