Сьогодні знайомимося із неймовірною, чарівною дівчиною, репетиторкою англійської мови. ⋆ У-Квартал

Сьогодні знайомимося із неймовірною, чарівною дівчиною, репетиторкою англійської мови.

???? Новий тиждень розпочинаємо з улюбленої рубрики

???? Всім привіт. Мене звати Катя, ми з коханим переїхали близько 2 місяців тому, але закохані в Уютний Квартал вже досить давно. Ще навідуючись сюди під час ремонтних робіт зрозуміли, яке це щастя, мешкати в цьому, по-справжньому дружньому та затишному комплексі. А з переїздом лише впевнились, що кожна мить в Уютному, немов кадр з кінофільму, можна сидіти на гойдалці, спостерігати як заходить вечірнє сонце під супровід джазової музики та дитячий сміх. Можна прийти до будь-якого закладу чи доєднатись до майстер класу і ти завжди відчуватимеш себе вдома, серед друзів. Хіба це не диво?

Найбільше мене мотивують інші люди. Те, як вони вболівають за свою улюблену справу, розвиваються та прагнуть досягати нових висот, змінюючи своє та життя інших на краще. А в моій діяльності мене мотивують мої учні та те, як їх навички покращуються з кожним заняттям, те, з якою радістю та величезною посмішкою вони приходять, сміх на уроці, те, з яким захватом вони розповідають батькам, що ми робили на уроках та з нетерпінням чекають нової зустрічі.

У свій час англійська стала моєю пристрастю і донині залишається нею. Попри здобутий досвід, не припиняю навчання, проходжу курси підвищення кваліфікації від провідних зарубіжних викладачів та методистів, постійно вдосконалюючи свою майстерність. Окрім безперервної роботи над собою, основним секретом моєї діяльності завжди була і буде любов до учнів.

Хочеться побажати мешканцям творчої наснаги, нових вражень та відкриттів і якомога більше радісних моментів у нашому Уютному Кварталі.

your_english_ukvartal
пр-т. Героїв Небесної Сотні 18\7

#щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: