Сьогодні знайомимося із Вікторією, мешканкою Кварталу та власницею салону, що незабаром відкриє двері для мешканців Уютного Кварталу.  ⋆ У-Квартал

Сьогодні знайомимося із Вікторією, мешканкою Кварталу та власницею салону, що незабаром відкриє двері для мешканців Уютного Кварталу. 

Розпочнемо тиждень разом? ???? #уютнийбізнес

???? Мене звати Вікторія, ми з родиною одні з перших мешканців нашого Кварталу, вже більше 6 років ми живемо в найкращому комплексі передмістя ????.

Ще за першого знайомства з Кварталом та забудовником, ми були впевнені, що кращого місця для життя годі бажати. Вже тоді було зрозуміло, мине зовсім трохи часу та життя в Уютному Кварталі стане мрією для багатьох.

Все життя я працюю з жіночою красою. Багато років пропрацювала стилістом та мала власний шоурум на Подолі. Мій чоловік також причетний до сфери beauty — він перукар-колорист. Одного разу він запропонував мені відвідати відкритий семінар з новітньої техніки перманентного макіяжу, що проходив в стінах його салону. З того часу, я пройшла навчання в кращій школі та щодня вдосконалюю свої вміння в обраній справі. Це стало не просто роботою, а справою життя, що дарує мені задоволення від процессу та посмішок моїх любих гостей. Коли, через півтора роки до мене навідуються дівчата для оновлення макіяжу та захопливо розповідають скільки позитивних емоцій їм подарувала минула зустріч зі мною — це найкраща нагорода. Іншим напрямком моєї діяльності – є ламінування. Я в захваті від того ефекту, що дарує віям та бровам ця процедура. І чесно кажучи дівчата не в меншому захваті. Багато хто недооцінює своі вії та навіть не здогадується на що вони здатні ????

Я довго працювала в студії в Голосіівському районі, чоловік працює на Хрещатику. З часом стає все більше клієнтів з Софіївськоі Борщагівки, яким не дуже зручно витрачати додатковий час в дорозі, ідучи до нас на процедури. Тому ми вирішили відкрити студію біля нашого дому. Зараз там тривають ремонтні роботи. Проте вже сьогодні я запрошую до себе на процедури в студію своїх друзів. З радістю подарую кожній дівчині красу та гарний настрій.

Мешканці найкращого Кварталу з кожним днем можуть отримати все більше якісних послуг. Раніше потрібно будо їхати до центру міста, витрачати час та нерви в заторах, а наразі досить просто обрати свого майстра та насолоджуватись результатом.

Хочеться побажати кожній дівчині відчувати себе завжди красивою та особливою, мати більше часу для себе та своїх дівочих бажань, бути натхненням для свого чоловіка та прикладом для дітей. Ми живемо в чудовому місці де все пронизано турботою та Любов‘ю, саме тут кожен може бути щасливим. 

ℹ️ пр-т Героїв Небесної Сотні, 16/5 або пишіть makemybrows

поділитися новиною: