Спинку рівно ???? і вперед назустріч гарному тижню ???? #уютнийбізнес знайомить із Ярославою та модельною агенцією ⋆ У-Квартал

Спинку рівно ???? і вперед назустріч гарному тижню ???? #уютнийбізнес знайомить із Ярославою та модельною агенцією


Little Miss????

???? Привіт! Мене звати Ярослава Куліш і я засновниця дитячої модельної агенції “Little Miss”, володарка титулів «Міні-Міс Україна 2011», «2-а Віце Міні-Міс Світу 2011″, організатор дитячих Всеукраїнських фестивалів, показів та фотопроектів.

У 2018 році я відкрила студію “Little Miss” у Києві і до сьогодні відкриваю світ моделінгу для дітей віком від 5 до 15 років.

Наші вихованці беруть участь у фотозйомках для брендів дитячого одягу, показах відомих українських дизайнерів, гідно представляють
Україну на міжнародних дитячих форумах культури та
мистецтв, де отримують високі нагороди і призові місця.

Студія існує три роки та має філіали у Києві, а ось наша історія в Уютному тільки розпочинається.

Ви вірите у кохання з першого погляду? З Уютним сталося саме так! Переступивши його поріг, я зрозуміла — це любов! Та й чи можливо не закохатися у те місце, де кожен куточок наповнений красою та затишком?
Найкраще місце для нашої Little Miss.

Моя родина зовсім нещодавно живе в Уютному, але ми бачимо як Квартал змінюється на очах, оживає, стає кращим, ще веселішим. Окрема тема — івенти.
Я відвідала багато культурних осередків, але після декількох заходів в Уютному точно знаю, що тут найкрутіші!

В студії ми навчаємо дітей основам фотопозування, подіумному дефіле. На заняттях з дизайну вони самостійно створюють неймовірні образи та аксесуари, а уроки хореографії допомагають розвивати гнучкість та гарну поставу.
Щомісяця вихованці агенції беруть участь у фотопрактиці, перевтілюються у тематичні образи, отримують досвід роботи з професійними фотографами та формують власне портфоліо.

Усім бажаю здійснення мрій, натхнення та щасливих моментів в житті та в Уютному Кварталі, адже #щастялюбитьзатишок

P.S. Хочу здійснити для когось маленьку мрію “Відчувати себе принцесою” та подарувати корону, серед тих, хто в коментарях зможе вгадати яку кількість фестивалів ми з командою організували для дітей.

ℹ️ Реєстрація на пробне заняття: ???? + 380966699094, вул. Героїв Небесної Сотні 16/1

поділитися новиною: