Талановиті та цікаві, професійні та розумні наші #уютнісусіди ⋆ У-Квартал

Талановиті та цікаві, професійні та розумні наші #уютнісусіди

Талановиті та цікаві, професійні та розумні наші #уютнісусіди і ми з радістю продовжуємо знайомитися.

Тарас Мазур, 30 років. Мешкає у Кварталі 3 роки, активна людина, що не словом, а ділом брала участь у розвитку Кварталу, адже саме за його ініціаціативи з’явилася охорона і не лише вона.

????Задля розвитку виробництва та створення робочих місць в Україні створив та розвиває http://skandiwood.top

Знайомимося?
— «Місце для життя обирав виважено, в нашому комплексі на відміну від інших було все добре з документами. Співвідношення «ціна-якість» у нас найкраща, та і недалеко від міста — все це зіграло роль, тому я тут. Якщо описати Квартал трьома словами, скажу так: Квартал комфортного життя. Уже декілька знайомих по рекомендаціях також переїхали та стали нашими сусідами. ????
На початку звісно були питання, наприклад чому немає охорони. От в мене мотоцикл у дворі. Вкрасти його на раз два. Мені дивно стало. Запитав, чому охорони не має!?

Власне після відповіді, якщо треба – займись, я і вирішив зайнятись.
????Перша задача була отримати порядок цін. Пішов в ЖЕК, з керівником поспілкувався щодо кількості мешканців та квартир, щоб оперувати якимись даними при формуванні пропозиції. Після отримання даних – зробив опитування і почав ходити по квартирах вибірково, щоб зрозуміти настрій людей. Зважив можливості більшості та запропонував компроміс по ціні. На сьогодні маємо закриту територію та охороняємий комплекс. ???? Звісно, не все ідеально, але ми завжди готові до змін та удосконалення.
????Дякую активним мешканцям, забудовнику та охоронній компанії за допомогу в цьому питанні.

Схожа історія була із ЖЕКом, якому допомагав з фінансовим плануванням та обґрунтуванням тарифу. От багато хто казав, що ми багато платимо. А по факту в нас ціна обслуговування нижча, чим у Києві, а інфраструктура набагато більше і бюджет видатків надвисокий, бо Квартал же шикарний. ????

Я включився допомогти зрозуміти фнансову складову, так як можна 100500 слів говорити, але то слова, а треба вірити цифрам. Власне визвався допомогти, так як маю роки практики в бюджетуванні та фінансах. Оперативно допоміг у формуванні річного бюджету з врахуванням всіх витрат, для формування плану доходу. Декілька тижнів ми обговорювали між мешканцями та ЖЕКом, спілкувались з забудовником і дійшли до планових тарифів на 2019 – 2020 бюджетний рік. Зараз треба актуалізувати на 2021, але мабуть ЖЕК то вже зробить сам. ????
За час життя, я бачу як ЖЕК покращує з кожним роком свою роботу, дуже радію з цього.

Наостанок бажаю сусідам більше здорового глузду і взаємоповаги між собою, бо сусідів все більше і треба “жити дружно” як казав Кіт Леопольд. У нас же #щастялюбитьзатишок, давайте цей затишок підтримувати.»????

 

поділитися новиною: