#уютнийбізнес Альона Кудин, засновник майстерні з пошиття та ремонту одягу Fatin ⋆ У-Квартал

#уютнийбізнес Альона Кудин, засновник майстерні з пошиття та ремонту одягу Fatin


Альона Кудин, засновник майстерні з пошиття та ремонту одягу Fatin, в якій також існує прокат дитячих карнавальних костюмів. Знайомимося. ???? #уютнийбізнес
???? Привіт всім, я Алёна Кудин, рада знайомству.

???? В Уютному Кварталі живу разом із родиною 3 роки, цієї весни відмічаємо річницю. Обирали житло досить довго, передивляючись безліч варіантів, зрештою дуже задоволені своїм першим житлом. Після безкінечних переглядів і комплексів остаточно обрали Уютний Квартал, фінальним аргументом було те, що наші друзі за місяць до того придбали тут житло.

Звісно за 3 роки Квартал дуже змінився, раніше за нашим будинком був паркан, а сьогодні фонтан, майданчики, нові сквери та алеї. Не віриться, якщо чесно, що це за кілька років. Моє улюблене місце сьогодні це нова алея біля фонтану, дуже затишне та зелене місце.

Пошиттям одягу та дитячих карнавальних костюмів займаюся більше 15 років, розробляючи самостійно моделі. Обожнюю втілювати в життя сміливі рішення.
Згодом додався ремонт одягу, індивідуальний пошив одягу та пошив текстильних виробів. Це можуть бути і штори, і пошиття подушок на вікна, оскільки в Уютному шикарні підвіконня.
В планах розширення приміщення і послуг, зараз працюємо над цим. ????

Назва Fatin, бо всі карнавальні костюми та сукні в основному шиють з фатину, я б сказала з кілометрів фатину, тому така назва.
У роботі намагаюся витримувати демократичні ціни, завжди йду назустріч і шукаю варіанти зробити якісно. Завжди підкажу, як вибрати гарну тканину, як краще відреставрувати, як підігнати по фігурі.

Мешканцям бажаю більше берегти, цінувати наш Квартал, бути добрішими один до одного та поважати працю інших, адже цю красу навколо створюють саме люди. Кварталу бажаю розвиватися далі і не зупинятися.

#щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: