#уютнийбізнес познайомився із засновником і керуючим компанією CleanCity в Уютному Кварталі ⋆ У-Квартал

#уютнийбізнес познайомився із засновником і керуючим компанією CleanCity в Уютному Кварталі


Кордони Кварталу розширюються з кожним днем і #уютнийбізнес не виключення. Ми познайомилися із засновником і керуючим компанією CleanCity та поспілкувалися про життя в Уютному та клінінг.

???? Всім доброго дня, я Богдан, мешкаю та працюю в Уютному Кварталі півроку. Насолоджуюсь нашим Кварталом, що крок за кроком перетворюється на курортний оазіс. Часто помічаю, що мешканці особливі в нашому Кварталі, закохані у комплекс, стежать за чистотою, порядком і в цілому дуже позитивна атмосфера. В тому числі завдячуємо Сергію Васильовичу, який стежить за якісною роботою Кварталу.

Надихнувшись роботою європейського рівня охорони, ресторанів і самого комплексу захотілося самому відкрити бізнес для підтримки цього ж рівня.
Так і зародилася ідея відкрити клінінг.

Наша хімчистка м’яких меблів і клінінг квартир об’єднала фахівців з належною освітою та досвідом в цій сфері, а працюємо ми виключно з професійною технікою і якісної хімією. Наше гасло — не швидкість, а якість. Із радістю втілимо в життя всі забаганки клієнтів, вже працюємо як з приватними квартирами і будинками, так із кінотеатрами, ресторанами, офісними приміщеннями. Із задоволенням даруємо мешканцям знижку 15% на перше замовлення.

Хочу побажати всім мешканцям та сусідам Уютного Кварталу втілювати свої ідеї в реальність та залишатися завжди здоровими.

???? 099 457 7570 ???? 067 807 2132
???? https://cleancity.com.ua
#щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: