#уютнийбізнес Верченко Олена про реалізовані мрії в Уютному Кварталі ⋆ У-Квартал

#уютнийбізнес Верченко Олена про реалізовані мрії в Уютному Кварталі

Дивуємося та захоплюємося кожного разу, коли знайомимося із талановитими сусідами. #уютнийбізнес

Сьогодні поспілкувалися з Оленою, власницею студіі нарощування вій «Verchenko Elena», що розмістилася в улюбленому сквері мешканців, біля другого фонтану, у будинку 16/6.

???? ???? Привіт, мене звати Олена Верченко, дуже рада знайомству. Вже 5 років, як ми переїхали з Києва, бо захотілося тиші. ????????

Останнім часом взагалі зуцільний захват, головний фонтан саме біля нашої студії. Відкриваєш двері і чуєш цей шум! ????⛲️ Клієнти часто відмічають, що відчуття наче ми на березі водойми… Прекрасні алеї, красиві сосни. Так, і саме це улюблене місце — біля фонтану.☺️

Історія студії нарощування вій розпочалася з того, що я була майстром манюкіру. Саме так. ???? Одного разу із постійною клієнткою, з якою подружилися, вирішили обмінятися професіями та досвідом. Пройшло вже 12 років і саме вона була моїм першим вчителем.

Тоді ще не існувало об’ємного нарощування вій, тільки один класичний варіант. З 2013 року, разом із декретом розпочала невпинно вчитися, опановуючи нові методики та обсяги.
Закупила матеріали, тренувалася вдома, ночами сиділа над пучками вій. Вирішила йти далі вчитися ???? і пішла на курси підвищення кваліфікації. Чоловік підтримав і все складалося, та зрештою я отримала пропозицію представити свої знання на масштабному світовому чемпіонаті. Круті майстри, круті студії і незважаючи на всі ризики та страхи я зайняла перше місце, отримала кубок. ????Емоції переповнювали!!!!

Після цього я сказала собі — тільки вперед! ????????
Божевільні пізнання на конференціях, спікери з різних країн відкривали для мене багато чого. Я була як губка, все вбирала, інтерес мене розривав. ☄️І я на цьому не зупинялася,
проходила безліч курсів, їздила в інші міста на конференції. Сертифікатів ціла пачка. Стін вже не вистачає. Звісно були і програші. Але все, що відбувалося робило мене сильніше, ???????? головне мати силу духу, як то кажуть.

До першого карантину ми працювали в Києві. У минулому березні, коли була повна ізоляція, чесно, ???? руки опустила, суцільний смуток. Але в один прекрасний день прокинулася і сказала чоловікові, давай спробуємо в Уютному Кварталі відкрити? Будинок поруч, робота поруч. Чоловік мене підтримав, єдиною перешкодою був карантин, але він нам не завадив.

Енергія береться в цілому від моєї роботи, я вважаю свою роботу треба любити, щоб вона приносила задоволення і радість. Скажу більше — це моє життя і своїх учениць я мотивую тим, що потрібно полюбити те чим ти займаєшся.

Сьогодні в студіі працює 3 майстри і ми надаємо послуги будь-якої складності. Також є різні курси, базовиі та підвищення кваліфікації.
Популярною послугою на даний момент це вигин L, L +, M, ефект Кім. ???? Ми робимо все!

Запрошую до команди сильних, цілеспрямованих, життєрадісніх майстрів. Команда у нас сильна і ми робимо все, щоб наші клієнти йшли від нас з захопленням.
В будній день люблю гуляти біля фонтанів, взагалі люблю піші прогулянки, спостерігати, як син грає на футбольному та тренувальних майданчиках.
Моі побажання до сусідів — жити мирно! Щоб наш Квартал процвітав, а ми всі поважали один одного і раділи життю. ♥️

#щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: