#уютнийбізнес знайомить з магазином свіжих овочів та фруктів Fruit City ⋆ У-Квартал

#уютнийбізнес знайомить з магазином свіжих овочів та фруктів Fruit City

Якщо ви хоч раз були у https://www.instagram.com/fruitfreshcity, то точно знайомі з Елею.
Менеджерка магазину Fruit City розповіла нам історію магазину та про життя в Уютному Кварталі.

???? Привіт, сусіди. Так, все вірно, я менеджерка магазину Fruit City з обов‘язками SMM та продавця консультанта. ???? В Кварталі мешкаю 5 років, а в магазині працюю рік.
Ідея відкриття саме такого бізнесу в Уютному Кварталі виникла набагато раніше фактичного відкриття магазина овочів і фруктів. Власники ретельно аналізували ринок Уютного, який показав відсутність такої діяльності.

Насправді, це специфічний напрямок, продаж щодня саме свіжих овочів і фруктів — мистецтво. ???? Поставки товару здійснюються щодня, щоранку, з 2019 року. Мета поставляти мешканцям Кварталу завжди свіжі фрукти і овочі. #уютнийбізнес

Колись починали з невеликого асортименту овочів і фруктів, який в даний час збільшився в 3 рази, завдяки попиту мешканців Уютного Кварталу. Основне це овочі, фрукти, ягоди, сухофрукти, горішки та багато іншого. Якісна домашня випічка, кожного ранку свіжий хліб. Ми ретельно слідкуємо, щоб завжди все було свіжим. ☺️
Колись Уютний Квартал обрала моя мама і тоді я навіть не уявляла наскільки тут буде затишно, спокійно та душевно. Продумано майже все. Приємно вийти ввечері на прогулянку, де лунають спокійна музика та приємні звуки фонтанів. ????

Я дуже люблю затишок, а для людини з творчим складом характеру, для мене тут надзвичайно комфортна атмосфера. Це той самий випадок, коли для людей робиться як для себе.
Бажаємо мешканцям Кварталу здоров‘я, щастя, посмішок та гарного настрою♥️ #щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: