#уютнийбізнес знайомиться з дівчатами, що відкрили магазин м‘яса та м‘ясних делікатесів ⋆ У-Квартал

#уютнийбізнес знайомиться з дівчатами, що відкрили магазин м‘яса та м‘ясних делікатесів

???? Друзі, зі святами!  Пристібайтеся, ми ????

https://www.instagram.com/piece_of_meat___

Отже, Валерія та Ольга, розповіли чому обрали Уютний для інвестицій, чим збираються дивувати, як вразив Уютний і плани на майбутнє.

https://www.instagram.com/bulatova_olha

https://www.instagram.com/sapho_levis_

???? Історія розвитку дуже тривіальна, переїхали в Уютний Квартал в стані «пошуку себе», надихнулися ідеєю відкриття свого бізнесу і перейшли від планів і розмов до дій. Перше враження від Кварталу — просто бомба ????

Лєра: я досить багато років орендую житло, тому, як ніхто інший, знаю як його правильно вибирати. З повною упевненістю скажу, це найкраще місце за останні 10 років.

Оля: комфорт в Уютному в усьому, починаючи від пробудження і прекрасного виду з вікна, завершуючи прекрасним відчуттям того, що ти знаходишся в маленькій закритій еко-системі, казковому містечку.

Лєра і Оля: енергія генерує енергію, все циклічно. Просто так, з порожнечі, вона не виникає. ???? Ми поняття не маємо, як впливаємо на людей або їх мотивуємо.???? Але знаємо точно, які люди мотивують нас. Ті, хто нас оточують — чудові, талановиті та креативні особистості.

Лєра: особливо моя партнерка, друг, соратник та бойовий товариш Оля, яка пліч-о-пліч пройшла зі мною шлях від ідеї до втілення і створення магазину. Пошук приміщення, то взагалі окрема історія з купою пригод.

Ми довго думали де відкритися, передивилися буквально, весь Київ. Думали днями і ночами. А потім, як відро холодної води на голову: навіщо їхати і стояти в заторах, по дорозі на роботу, якщо робота може бути прямо під будинком.

Уютний Квартал дуже приємне місце для життя і їхати нікуди не хочеться, завжди поспішаєш додому. Природньо, для людей, що тут живуть, виникає потреба в розвиненій інфраструктурі, ми то точно знаємо. ????

Нам просто набридли «подорожі довжиною в життя» за свіжим м’ясом через пів міста. ????

Тому ми раді, що відкрили магазин саме тут і будемо намагатися кожного дня приємно дивувати асортиментом, цінами та сервісом.

Ми готові на все, що побажаєте, чесне слово. ???? А якщо серйозно — плануємо робити попередні замовлення, розширювати асортимент м’ясної продукції та супутніх товарів, хочемо спробувати запустити доставку. Дуже багато ідей, ми їх генеруємо зі швидкістю світла. Але. Головне — це відгуки наших клієнтів і їх побажання, ми максимально прислухаємося.

Дорогі жителі Уютного Кварталу, ми раді стати частиною цієї великої і приємною сім’ї ☺️

Будемо намагатися для Вас???? #щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: