#уютнийбізнес знову і знову розпочинаємо тиждень із нового знайомства. ⋆ У-Квартал

#уютнийбізнес знову і знову розпочинаємо тиждень із нового знайомства.

Сьогодні дізнаємося історію розвитку xoxo.beauty.space Читай до кінця, приємний сюрприз гарантовано ????????

???? Вітаю! Мене звати Олена і у далекому 2017 почалась наша історія, але про все по порядку❤️

Все життя я працювала в економічній сфері, але душа прагнула іншого. Після народження 3 дитини, все ж таки вирішила змінити своє життя та реалізувати мрію дитинства. Тому уже 8 років, розвиваюсь, навчаюсь та працюю у сфері краси. І 2 роки, як маю «четверту дитинку» — власний простір для краси.

На карті бажань уже давно красувалась картинка салону краси і побачивши проєкт Уютного Кварталу стало зрозуміло, що це саме те місце✨ Звичайно, були страхи, оскільки ми навіть не могли побачити будинок, але щось всередині підсказувало, шо все буде чарівно.

Зараз масштаби Кварталу вражають, чудові доріжки для прогулянок, галявини для відпочинку та усе для затишного сімейного життя. Тому навіть наші діти обрали собі квартиру саме тут, адже вони можуть бути спокійні за своє майбутнє ❤️

Я, як ніхто розумію складність положення жінки у реаліях сьогодення, робота-дім-діти, тому і хотілось створити простір для краси ✨ Місце, де кожна могла б відчути затишок та спокій. Відпочити та отримати нову порцію натхнення для досягнення своїх цілей. Чоловіків ми також поважаємо і чекаємо у гості ????

Ми ретельно розробляли концепцію салону, першочергово підбирали бренди для співпраці (екологічні та іноваційні, найкращі у своїй ніші). Комфорт, затишок і безпека — безумовні пріоритети роботи у салоні, тому ми з радістю підтримаємо та допоможемо вам у реалізації будь-якої ідеї.

Бажаю вам здійснення ваших мрій, світ чарівний і моментами буває важко, але пам‘ятайте, що щастя завжди поруч❤️ Я та моя команда зробить усе, аби побачити ваші посмішки, адже це найкраща нагорода ✨
#щастялюбитьзатишок

Готові до сюрпризів? Перший, хто вгадає точну кількість послуг, що надає салон, отримає сертифікат на послуги номіналом 1000 грн ???? І ні, ви не перерахуєте їх на сторіночці, проте спробуйте вдачу в коментарях ???? ???? Бонус для всіх, хто повністю дочитав, промокод #краса дарує знижку 10% до 7 лютого, включно ????

поділитися новиною: