#уютнісусіди завітали до салону BeautyHigh, щоб познайомитися із чудовою власницею та мешканкою Уютного Кварталу ⋆ У-Квартал

#уютнісусіди завітали до салону BeautyHigh, щоб познайомитися із чудовою власницею та мешканкою Уютного Кварталу


Ірина Гончарук , за освітою психологиня, гештальт-психотерапевт, естетист обличчя та тіла, поділилася секретами краси та враженнями від життя в Кварталі.

Всім привіт, рада знайомству. Коли питають про секрети краси, відповідаю, що це зовсім не секрети, скоріше правила любові до себе.

Обов’язково потрібно бути щасливим, прагнути працювати над собою та змінюватися на краще кожного дня.

Завжди мріяла жити в ідеальному місці, оточувати себе гарними речами, красою, адже це так заряджає. Ми разом із старшим сином зійшлися на думках, що Уютний відповідав всім цим критеріям, тому довго не вагалися. Пам’ятаю перше враження: вогні, дуже багато світла, багато ялинок та атмосфера спокою.
А ще безпека, надзвичайно важливий фактор, адже в мене підростає молодша донька і цей фактор дуже вагомий.

Коли перший раз потрапили в Уютний, навіть не хотілося уходити. Перше, що зривається з вуст: тут реально затишно.

Не вагалася, коли вирішила відкрити тут кабінет естетичної косметології. Я взагалі ніколи не вагаюся, як то кажуть: спочатку вплутаюсь, потім вирішую. ????
Спочатку переїхала, потім почала боятися.

Часто чую, що я незвичний косметолог. Раніше це бентежило, тепер розумію, що це моя перевага. Бентежить те, що про безпечні методи знають дуже обмежено та не вірять в їх ефективність. Насправді, існують ефективні, я би навіть наголосила, радикальні методи омолодження, і так, вони неінвазивні та безпечні. Саме тому та з підтримкою своїх клієнтів ставлю в завдання для себе підвищувати рівень знань про безпечну косметологію серед жінок.

Впевнена, працюючи зі своїм обличчям і тілом, ми працюємо зі своєю сутністю, зі своєю глибиною. Перетворіть догляд за обличчям в ритуал і це змінить ваше життя на краще.

Коли познайомилася з Кварталом та мешканцями, переконалася, що тут усі з особливою історією. Дуже цікаві та наповнені люди, вагомі та значущі.

Бажаю кожному продовжувати розвиватися та насолоджуватися відпочинком в Кварталі, адже наша атмосфера надзвичайна. Кварталу бажаю процвітання, розвитку, росту, іновацій та чудес.

#щастялюбитьзатишок

 

поділитися новиною: