Від мрій до успіху. Наталія – власниця студії Neo Neils ⋆ У-Квартал

Від мрій до успіху. Наталія – власниця студії Neo Neils

#уютнийбізнес

???? Знайомтеся, чарівна Наталія, мешканка Уютного Кварталу, мама двох чудових малюків та власниця студії Neo Neils. Залюбки знайомимо з однією із перших мешканок Кварталу. ????
www.instagram.com/prokhorovanatallia

???? Привіт, мене звати Прохорова Наталія, рада знайомству, хоча іноді здається, що вже всіх знаю в Кварталі. ???? Вже 5 років я з родиною живу в Уютному Кварталі і мені пощастило бачити як з трьох будинків в полі, наш Квартал перетворюється на європейське містечко, що вражає своєю красою. Інфраструктура, фонтани, сквери, дитячі та спортивні майданчики —  завжди вирує життя! Гадаю на сьогодні Уютний навіть краще, ніж нам показували на картинках колись у відділі продажів, а розповіді про те, що колись буде здавалися дивними. ???? Дуже раді, що довірилися інтуіції і повірили, ніколи не шкодували про свій вибір. Скажу більше, навіть думок змінити комплекс не було жодного разу за цей час.

Найважливішим при виборі квартири була безпека та територія під охороною! Сьогодні і цей критерій повністю відповідає нашим очікуванням.

Майстром манікюру я стала досить давно, у 18 років, на сьогодні маю вже 10 років досвіду, ніколи не припиняю навчання, проходжу курси підвищення кваліфікації та вдосконалюю свою майстерність! Для мене дуже важлива безпека моїх клієнтів, тому стерильність інструментів на першому місці!

Переїхавши в Уютний Квартал, декілька років працювала на дому, але згодом ми з чоловіком придбали приміщення в нашому улюбленому комплексі. Тепер з радістю зустрічаю клієнтів у своєму маленькому і затишному кабінеті.

Обожнюю затишні вечори біля фонтану або активні прогулянки з дітьми на майданчиках, адже для відпочинку у нас є все. ????

Сусідам бажаю позитивних вражень, насолоджуватися моментом і бути дружніми, бо у єдності наша сила. #щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: