Вже 6 місяців Ó-cafe пригощають ароматною кавою #уютнийбізнес ⋆ У-Квартал

Вже 6 місяців Ó-cafe пригощають ароматною кавою #уютнийбізнес


Швидкоплинний час і вже 6 місяців Ó-cafe пригощають ароматною кавою мешканців та надихають на звершення. Вітаємо із важливою датою та поспішаємо познайомитися із власницею Ольгою.

???? Всім привіт, мене звати Ольга.

Організація масових заходів — це була моя робота більше 8 років.
Організаторські здібності та знання флористики допомагали робити дива так, що весілля були кожні вихідні і це довгий час було моє. ????
Далі все переросло в організацію бізнес заходів для європейських компаній в Україніі мені здавалося, що кращого не існує, але карантин вніс свої корективи і призупинив цю діяльність. А з іншої сторони надав можливість і час для ретельної підготовки до запуску та відкриття Ó-cafe.

З Уютним Кварталом ми познайомилися за збігом обставин у 2016 році. Ми кияни і жодного разу не були на Софіївській Борщагівці, але постало питання пошуку житла для мами. Шукали квартиру в Святошинському районі в новому комплексі, навігатор мене водив по приватному секторі, вимкнула його і виїхала до новобудов. Одразу вразили стильні не високі будиночки в полі. Це була доля ???? Так ми опинилися і познайомилися з Уютним Кварталом.

Завжди мріяли про затишне кафе, як в європейських містах, де класна кава, все смачне, людно і такий гомін сміху і розмов… Завжди хочеться повертатися в таке місце і зупинити цей момент. Тепер ми зупиняємося регулярно в таких моментах в Ó-cafe. Назву обрали, якось само собою. Хотіли легко, просто і щоб запам’ятовувалося.
О, це наше улюблене кафе!

Ми її трохи скоротили ????, ще моє ім’я починається з цієї букви, вирішили, що це доля ???? #уютнийбізнес
Краще місце в Уютному Кварталі для мене саме перед входом в Ó-cafe, де аромат кави з круасанами в поєднанні з запахом сосен. Спів пташок та плюскіт фонтану — це любов. ♥️
До карантину ми з чоловіком багато подорожували і надихалися ідеями в різних країнах та містах по світу, фото з яких прикрашають стіни в кафе. Одна зі світлин це фото Уютного Кварталу 2016 року. Саме з такого вигляду для нас почався Уютний Квартал. Хочемо це пам’ятати та спостерігати за його змінами, про які ми навіть мріяти не могли. Але завдяки ідеям, правильному баченню та можливостям нашого забудовника, виявилося можливим створити оазис на піску, де збуваються мрії і всі люди хочуть тут жити.

Для нас по життю важливі позитивні емоції, атмосфера, якість та комфорт, що ми постійно втілюємо у найменших деталях в Ó-cafe. Разом з дівчатами, з якими нам особливо пощастило, завжди намагаємося зробити максимально можливу якість, смак та красу у всьому, що ми робимо, до найменших деталей.
Наша мета створити місце яке стане доброю традицією з особливо затишною атмосферою для гостей. Місце, в яке завжди хочеться повертатися, а ми завжди чекатимемо на вас????
Нам щастить в оточенні з людьми і успіх полягає, саме в людях, які працюють за баром, бо ми пишаємося ними та нашими гостями, які біжать до нас в будь-який час і погоду. Після садочка за пончиком, чи до роботи за смачною кавою, поспішають після роботи і забігають за 5 хв до закриття. Гості, які приходять з чотирилапий друзями та вони вже теж знають, що буде щось смачненьке, а ми відводимо з ними душу. А жарти від яких іноді болять щоки, бо стільки сміятися, просто не витримуєш — це все наші гості і наша спільна атмосфера, від чого нам хочеться бути ще кращими.

Найулюбленіший десерт — чизкейк, тут без коментарів. ????

Хочемо побажати жителям Уютного Кварталу просто бути щасливими, насолоджуватися життям та атмосферою нашого Уютного Кварталу, пити смачну та якісну каву зроблену з ???? в Ó-cafe. #щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: