Захисники Кварталу ⋆ У-Квартал

Захисники Кварталу

Одного дня того лютого, мешканці У-Кварталу прокинулися одночасно.
Так, ранок 24 лютого 2022 року, розпочався однаково для всіх нас, для всієї України.

Сьогодні життя в комплексі жваве, повертаються до життя магазини та кав’ярні, розпочинаються спортивні тренування та дитячі заняття, але на початку березня в Кварталі нараховувалося не більше 10% мешканців. І сьогодні цей допис про тих, хто вирішив лишитися та встати на захист комплексу.

Більше 50 людей, разом із охороною Кварталу, за кілька днів організували в єдиний ланцюг сусідів, що лишилися в комплексі, комунальних спеціалістів та бізнес У-Кварталу.

В час жахливої загрози, що була поруч, мешканцями було організовано штаб, медичний пункт, гуманітарні пункти, блокпости — щоденна підтримка мешканців стало єдино вірним рішенням команди, що стала на захист спокою, безпеки та тиші.

Хлопці більше 60 днів цілодобово контролювали територію ззовні, всередині та з дахів, повністю закривши ії від не бажаних гостей та шукачів пустих квартир, забезпечували мешканців їжею, ліками та теплим одягом. А коли Квартал лишився на декілька днів без електропостачання, змогли забеспечити зарядку телефонів та роздачу теплої їжі.

Звісно, ми не можемо писати про все і всіх, з мір безпеки, та і нажаль не можна бути впевненим, що все завершено остаточно, проте змовчати не можемо також. Передаємо вітання та подяку сусіду, що поклав ключі від автівки і сказав користуватися на розсуд команди, волонтерам, хто привіз гуманітарну допомогу на Квартал, сусіду за подарований дрон, тим хто випікав пиріжки та розважав дітей, відвозив людей до точок евакуацій та медичних закладів і багатьом іншим.

Окремо команда завдячує забудовнику за допомогу будівельною технікою та приміщеннями, сільраді, що сприяла оформленню волонтерських документів без бюрократії та надавала допомогу, а також виділила тепловізор для спостерігання навколишньої території. Дякуємо СофіяМол за надані генератори під час відключення електропостачання. Дякуємо місцевим магазинам, компанії СантаБремор та Сільпо за гуманітарну допомогу, компанії Новус за теплу їжу кожного дня. Також дякуємо мешканцям Клубного кварталу за надану допомогу і готовність підключити нас до своєї мережі.

Дякуємо кожному причетному ????????

Користуючись нагодою, просимо не ігнорувати попередження про небезпеку та пам’ятати, що єдність та згуртованість наразі дуже важливі, а ввічливі слова та порядок в комплексі — обов’язкова складова цивілізованого суспільства. Дружні, єдині, спрямовані на перемогу ????????

поділитися новиною: