Заключение договора на электроснабжение ⋆ У-Квартал

Заключение договора на электроснабжение

Шановні мешканці!

Доводжу до Вашого відома стан укладання договору на електропостачання між ПрАТ «Київобленерго» та ТОВ «Арсенал-Житлосеріс» (ЖЕК), необхідний для переходу на тарифи населеного пункту (1,68 грн.кВт.год.).

Для електропостачання масиву за Технічними Умовами було збудовано трансформаторну підстанцію та прокладені лінії електропередач до кожного будинку. Однією з вимог Технічних Умов є передача на баланс ПрАТ «Київобленерго» підстанції та ліній електропередач.

Технічні Умови на електропостачання І черги будівництва виконані в повному обсязі – необхідні документи зібрані. ТП збудовано, кабелі, щитові змонтовано та готові до включення.

29.09.17р. керівництвом Києво-Святошинського РП ПрАТ «Київобленерго» проводилися заходи з прийняття трансформаторної підстанції (ТП-2953) в експлуатацію та перевірялась готовність до переводу мікрорайону з «тимчасової» на «постійну» схему живлення – включення в роботу другого трансформатора на ТП-2953.

Заходи з переводу на «постійну» схему живлення (підключення будинків до другого трансформатора) проводитимуться до 06.10.17р.
Після підключення по «постійній» схемі живлення інспекторами Києво- Святошинського РП ПрАТ «Київобленерго» буде проведено технічну перевірку та опломбування загальнобудинкових лічильників в кількості 58 шт. Термін – 20.10.17р.

До Києво-Святошинського РП ПрАТ «Київобленерго» подано повний пакет документів на укладання Договору про постачання електроенергії між ПрАТ «Київобленерго» та ТОВ «Арсенал-Житлосеріс».

Договір буде укладений протягом жовтня 2017 року. Кінцевий термін – 31.10.17р.

Прямі договори на електропостачання між власниками квартир та ПрАТ «Київобленерго» можливо буде укласти після укладання договору між ПрАТ «Київобленерго» та ТОВ «Арсенал-Житлосеріс» при умові погашення заборгованості по комунальним послугам.

Укладання прямих договорів відбуватиметься централізовано – шляхом подачі працівниками ТОВ «Арсенал-Житлосеріс» переліків власників нерухомості та необхідним пакетом документів до Договірного відділу Києво-Святошинського РП ПрАТ «Київобленерго».

Докладнішу інформацію про стан укладення договору ЖЕКом, умови підписання прямих договорів і терміни Ви можете дізнатись у фахівців ТОВ «Арсенал-Житлосеріс».

З повагою,

Одарич С.В.

поділитися новиною: