Знайомимося із Наталею Каталовою, власницею авторської студії краси в Уютному Кварталі ⋆ У-Квартал

Знайомимося із Наталею Каталовою, власницею авторської студії краси в Уютному Кварталі

Творчі мешканці Уютного надихають та мотивують. Сьогодні не виключення.

???? Привіт! Мене звуть Наталя, проживаю в Уютному вже три роки і щиро впевнена, що бути тут моя доля ???? До того, 4 роки тому, друзі вирішили показати найгарніший Квартал на Софіївській Борщагівці і вночі привезли мене сюди. Кинули монетку, щоб повернутися і я забула про цей візит. Згадала, що вже була тут і як мені тут сподобалось, вже коли купила квартиру. От такі дива ✨

Секрет мого успіху, окрім професійних навиків, в тому, що дуже люблю людей. Люблю робити їх гарними, щоб дівчата бігли до своїх коханих, впевнені в своїй чарівності. А я надихаюсь їх вдячністю. Вважаю, що головний принцип щастя, це робити все з повною віддачею, як у сім’ї так і в роботі. Найважливіше — не гроші, а ідея. Вона як іскра, дарує вогонь усьому, це і є натхнення, можливість, любов до всього, чого б ти не захотів. А із сильним бажанням можна зрушити гори ????

Спочатку в Уютному працювала в іншому салоні краси та продовжувала їздити на основне місце роботи. Одного дня раптом прийшло розуміння, наскільки комфортно знаходитись у Кварталі і що хочу проводити тут більше часу і бути ближче до дітей.

Тоді пішла на авантюру — продала квартиру і інвестувала у дві. Спершу деякий час орендувала житло і місце для роботи. Було важко, але гріла думка про власну студію краси, з моєю енергетикою та вподобаннями.
Сьогодні салон вже працює і всі мої клієнти з Киева полюбили Уютний, з радістю приїздять навіть раніше запланованого часу, щоб погуляти, пофотографуватися та посидіти у кав’ярнях.
Чому мій логотип Горгона? Часте питання ???? Мене приваблює античність. Дуже хотіла поставити в салон Давіда Міккеланджело, але він був задорогий для мене.

Я завжди ділюсь своїми ідеями і бажаннями із сім‘єю і клієнтами, які всі працють у різних сферах. Від кожного можна почерпнути щось цікаве: пораду, контакти, профіль в інстаграм… З однією дівчиною обговорювали цю думку і вона сказала: “А мені подобається персонаж Медузи Горгони, він дуже складний та цікавий”… Це був ніби флеш для мене, почала читати, дізнаватися всі нюанси. Потім шукала підходяще зображення. Хотіла обов’язково в золоті. Горгона — символ перемоги, оберіг від поганого, що ассоціюється з неслухняним волоссям, з яким ми повинні впоратись ???? Вона в мене дуже гарна, з прекрасним обличчям, жіночна, квітуча.

Кілька місяців тому до мене завітала коллега, навіть більше, ніж колега, Світлана — ми відчули потенціал і енергію одне одного і це було міцним поштовхом до проєкту, який ми започаткували разом — показ. У процесі підготовки до нас почали приєднуватись люди творчі, завзяті, ідейні. Також у нашій “команді” майстер по бровам. Дівчина вчиться на лікаря і має пристрасть — макіяж і бровки, та підзаробляє цим на навчання. Дуже поважаю таку молодь.
Наш Уютний Квартал дуже дружній, всі один одному допомогають, а це – дуже цінно! Бережімо це ♥️ #щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: