Знайомимося із Сергієм, що днями відкриє двері  спортивного простору в Уютному Кварталі ????  ⋆ У-Квартал

Знайомимося із Сергієм, що днями відкриє двері  спортивного простору в Уютному Кварталі ???? 

Здається наступний День фізичної культури в Уютному Кварталі будемо святкувати офіційно і грандіозно ????????????#уютнийспортивний 

Цікава історія появи спортивної зали замість пекарні або більярду #уютнийбізнес

???? Вітаю всіх мешканців Уютного. Я Сергій Степанчук і так, це правда, спочатку були думки відкрити більярд чи пекарню. Тепер розумію, все зробив вірно, адже сам свого часу займався футболом і рукопашними видами спорту, тому тема спорту близька. 

Минулого року, завітавши по роботі в Уютний, був ошалешений красою Кварталу. Гарна, доглянута територія, охорона, все так гідно та зі смаком. Можна сказати, просто опинився в потрібний час у потрібному місці. Придбавши декілька приміщень, певний час вирішував, що саме відкрити, аналізував, що вже є в Кварталі. Проте рішення прийшло саме, вирішив бути на одній хвилі із спортивними мешканцями та відкрити великий спортивний простір. Минуло 8 місяців, як ствердили проєкт і я вкрай задоволений результатом. Дуже ретельно підійшов до планування, дизайну та функціоналу, щоб все було правильно. Це такий спортивний кластер, де на території 160 м² комфортно розмістяться стрейчинг, зумба, йога, флай йога, пілатес, зумба та інші види спорту ????‍♀️ 

Подбав про теплу підлогу у роздягальнях, сучасні душові, професійні витяжки та опалення, тому для комфортних занять вже все готово ???? 

Плануємо, що окрім занять, буде комфортно проводити спортивні змагання та лекції, тому передбачили навіть проектор ????

За концепцією залу можна орендувати як погодинно, так і окремо різні зали, тому шукаємо тренерів, що наповнять життям цей простір здоров‘я та спорту ????

Бажаю кожному лишатися здоровим, енергійним  і давайте разом продовжувати наповнювати Уютний життям, посмішками та спортивним життям. 

ℹ️ пр-т Героїв Небесної Сотні, 16/3, ???? +38 097 399 43 16

#щастялюбитьзатишок

поділитися новиною: